Elektronik Sigara & Likit Sorusu

Selamlar, vaporesso xros 3 adlı elektronik sigaradan aldım. Likit olarak 35 mg'lık 30 ml bi ürün tavsiye etti satan kişi. Şimdilik onu kullanıyorum ama aslında nikotin oranını düşürerek bu aleti de bırakmak istiyorum. Likit konusunda aşırı cahilim. 9,6,3 mglık olanlar varmış. Ben bu xros 3 aletinde bu düşük nikotinli likitleri kullanamıyor muyum? Amacım dediğim gibi düşük nikotinli bişey kullanarak nikotinsiz likite geçmek sonrasında da komple bırakmak, tşkler.

35mglık likit muhtemelen salt likittir. nikotin oranını düşürebilirsiniz kullandığınız alette isterseniz nikotinsiz likit bile kullanabilirsiniz. dikkat etmeniz gereken tek şey podmodlara uygun likitlerden almanız gerektiği. yani pg oranının yüksek olması iyi olur.
50pg / 50vg standart oluyor genelde pod modlarda. pg oranı ne kadar yüksek olursa vurum ve alışkanlık yüksek olur.
ben 20pg 80vgli limitler kullanıyorum aldığım yer öyle üretiyor çünkü.
her neyse özet geçmek gerekirse nikotin oranının cihazla ilgisi yok. ama tavsiyem yavaş yavaş nikotin oranını düşürmeniz gerekir yoksa emzik gibi sürekli içmek istersiniz.
  • ruhlardan esinlenen karga  (14.05.24 13:22:20)
Evet kesinlikle salt likit. O cihazda muhtemelen sadece salt kullanabilirsiniz. 3,6,9 lar sizi ilgilendirmiyor onlara bakmayın. Çeşitli sitelerde 25,35 ve 50 mg'lık likitler var. 10 mg ve 0 mg'lık likitler de var ama çok yaygın değil. Hazır bulmak zor olabilir, kendiniz de yapabilirsiniz ufak bir araştırma ile. Tavsiyem eğer 35 doyurucu geliyorsa hemen düşürme bir süre devam et.Sonra yok bu beni kesmiyor deyip sigaraya dönme ihtimali olmasın. Sonra yavaştan düşürürsün. Ama şunu da ekleyeyim elektroniğe alışınca onu da bırakmak kolay değil.

  • Godless  (14.05.24 14:21:41)