metaloglu metal

bu komutan ucan tekme'nin metaloglu metal parcasinda solodan sonra giren bach eseri gibi bi pasaj var. harbi bach mi o? hangi parcasi ki?

Ozzy Osbourne'un Mr.Crowley parçasının solosu sanırım bahsettiğin şey.

  • prometheus  (07.07.10 12:43:18)
solodan sonra diyorum. solonun mr. crowley oldugu sozlukte de yaziyor zaten. tesekkurler yine de. diger cevaplari bekliyorum.

  • jupiterianvibe  (07.07.10 13:00:59)
parçayı nereden dinleyebiliyoruz?

  • kibritsuyu  (07.07.10 13:05:59)
evet dinledim.

bildiğim kadarıyla bu bir füg (fugue). yani bu türe verilen isim füg. füg'ün piri de bach. büyük ihtimalle bach diyesim geldi, ama parçanın adını bilmiyorum.
  • kibritsuyu  (07.07.10 13:17:46 ~ 13:19:23)
yaw ben disarida ikamet ettigim icin youtube'dan bakiyorum:

www.youtube.com

bi de komutan ucan tekme diye myspace'te sayfasi olmasi lazim. ordan da arayabilirsiniz.
  • jupiterianvibe  (07.07.10 13:18:37)
bana fug'den ziyade bir lute yada violin sonatinin prelude'u gibi geldiydi ama?

  • jupiterianvibe  (07.07.10 13:40:15)
şurda çalan ikinci parça gibi geldi bana ama emin olamadım. 1.09'da başlıyor. bach'ın o da. tamamı da var bende istersen upload ederim.

www.youtube.com

ismi de yazıyor aslında ama ben de yazıyım "Concerto For Two Harpsichords And Orchestra In C-Minor"
  • tepedeki psychedelic adam  (07.07.10 14:16:33 ~ 14:21:58)
pyschedelic saolasin, gercekten bu sanirim. bwv 1062 imis numarasi...

  • jupiterianvibe  (07.07.10 14:51:12)