Airfryer almak mantıklı mı

HD9243/90 3000 Serisi Airfryer Large, Rapid Air Teknolojisi 4,1l

Bu mesela?

Yani normalde hangi tarz yemek yapanlar için kullanılşı oluyor bir de temizliği nasıl oluyor?

Daha da detaylı sorayım, buzluktan tavuk, et vs çıkarıp içine atıp hemen yiyebiliyor muyuz çözülmesini beklemeden

Ya da içine dünden kalma pizza koyup fırından yeni çıkmış vibe’ı alabiliyor muyuz

Brokoli, karnbahar vs haşlmak yerine bununla yapabilir miyiz

Gibi gibi
  • regina phalange  (16.03.24 14:41:48)
Pizzadan o vibe alınır. Çok güzel köz yapıyor; biber, domates, patlıcan. Tavuk ızgara güzel, balık güzel.

Ben brokoli karnabahar yumuşak seviyorum, haşlama gibi ya da fırında gibi olmadı ben yaptığımda, kırt kırt oldu.
  • fildirfildir  (16.03.24 14:45:24)
sulu yemek hariç her şeyi airfryerda yapıyorum. geçen gün antep tava yaptım mesela, mis gibi oldu. tavuk, köfte tarzı şeyleri sıfır yağ ile yapıyorum. patates, brüksel lahanası, kabak çok güzel oluyor, omlet yaptım oldu.

instagramda kabın içine su, biraz sirke ve karbonat atın x derecede y kadar çalıştırın gibi bir video görmüştüm bir kere öyle temizledim.

onun dışında pişirme kaplarını da bulaşık makinesine atıyorum açıkçası. belki yanlıştır, bilemiyorum.
  • penceredengorunenmorbina  (16.03.24 21:39:20)
buharlı pişirici daha sağlıklı, temizliği kolay ve pratik. bunun yerine buharlı pişirici düşün derim.

  • ferenc  (16.03.24 21:47:56)
aşırı mantıksız temizliği problme
kaliteli bir mini fırın daha mantıklı

  • bir soru sorcam  (16.03.24 22:01:49)