bein connect/tod kullananlar

sizden de her girişinizde sms doğrulaması istiyor mu? cihazı doğruluyorum, 1 saat sonra aynı cihazdan yine bir şey izlemeye çalışsam sms istiyor. işkence oldu artık. bir ayarı falan yok mudur?

bende dediğiniz şey hiç olmadı. şifreyi hatırlat gibi bir seçenek de yok tvde. mantıklı bir öneri gibi gelmiyo ama bazen çözüyor. uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

  • golgi aygıtı  (31.07.23 23:08:02)
Çerez ayarlarında sıkıntı olabilir mi? Belki otomatik temizle gibi bir şey seçilidir. Benzer bi sorunu pc'de tarayıcıda yaşamıştım sonra fark ettim her kapattığında çerezleri temizle seçiliymiş.

  • nundu  (01.08.23 08:50:56)
cevaplar için teşekkürler,

@golgi aygıtı, ben uzun süredir hem telde, hem laptopta hem de tv'de kullanıyorum aslında. son bir haftadır falan bu sorunu yaşamaya başladım. cihaz fark etmeksizin her girişte cihaz doğrulama için sms gönderiyor, cihazımı kaydet diyorum ama yeni girişlerde o cihazı hatırlamıyor. hatırlamadığı için de her seferinde yeni sms doğrulaması istiyor ve sanki yepyeni bir cihazmış gibi davranıyor. yani kayıtlı cihazlarımda 5 tane laptop, 2 tane telefon, 3 tane tv var gibi görünüyor halbuki tek laptoptan, tek telden ve tek tv'den giriyorum mesela. laptoptakini nundu'nun dediği gibi çerez ayarlarıyla çözdüm. telefon ve tv için de tekrar bir deneyeceğim bakalım ne olacak.

@nundu, çerezlerden olduğunu tahmin ediyordum ben de ama laptoptan girerken hep tüm çerezleri kabul et diyordum zaten. o yeterli olmuyormuş anladığım kadarı ile. chrome ayarlarından "Her zaman çerez kullanabilen siteler"e tod.com.tr'yi ekleyince laptop için çözüldü, teşekkür ederim.

edit: ekşiye de benzer sorun yaşayanlar yazmış bugün, genel bir sıkıntı var gibi görünüyor :/
  • hrskrs  (01.08.23 12:21:55 ~ 13:28:15)