spoiler

eksisozluk'te bir film hakkında entry girerken, spoiler kısmına filmin içinde bir yerde yazan veya biri tarafından söylenen canalıcı bir cümleyi yazmak akibetimizi etkiler mi? Ya da kisaca spoiler abartmak diyelim, bunun derecesi var midir?

"entry'lerin silinme sebebleri" basliginda gördüm. Yok ebesinin demeyiniz.

yok öyle bir şey artık, spoiler ibaresinin altında dilediğinizi yazabilirsiniz.

  • pispinti  (05.11.07 01:18:35)
eskiden spoiler ibaresi koymadan yazilan spoilerlar yazar bile ucurtuyordu ama artik yok oyle bir sey. koyarsan sadece diger kisilere uyarini yapmis saygili bir yazar olursun.

genelde yazmak iyidir. birisi gercekten can alici bir seyi ogrenirse bir daha gozune carptiginda hatali sayilmayacak seyleri bile ispikleyebilir olmadi paso kotuler (var boyle manyaklar).

kisaca spoiler ibaresini kullanin, kullandittirin.
  • entrapmen  (05.11.07 01:19:14)
Çok feci etkiler abi aman diyeyim. Sözlükte, binlerce farklı kişinin aynı şekilde nefret ettiği tek grup spoiler yapanlardır. İnönü'de Fenerliyim diye bağırsan bu kadar adam toplanmaz. Dikkat edelim, ettirelim: )

  • colonizer  (05.11.07 02:37:54)