British Airways dengesizliği

British airwaysten ben ve kuzenim için bilet aldım ama kuzenimin soyadını da benimkiyle aynı olarak tanımlamış(ben onun soyadını yazmama rağmen). arıyorum açmıyorlar telefonlarını ve yarın 8.50de ucuş var. bunu yarın ofisten düzelttirebilir miyim?

bence check-in de halledersin ama bugün bir mail atmayı dene.

  • nofidel  (20.06.10 14:22:51)
check-in'de halledemezsin, yarın 6 gibi gidip alanda satış ofislerine uğra check-in sırasında mutlaka açacaklardır.

  • desdinova  (20.06.10 14:24:54)
checkin de yapabilecekleri hiç bişe yok gerçekten de satış ofisine gidebilirsen şimdiden git derim ben aslında.bunun dışında çağrı merkezi de bişe yapamıcaktır büyük ihtimal ve satış ofisine yönlendirceklerdir %99.müşteri ilişkileri merkezi veya onun muadili bi hatları varsa ordan da ulaşmaya çalış.biletini ne şekilde nerden aldın söylememişsin ama tekrar sölüorm yarına bırakma tedbirli olmakta fayda var gerekirse iade alır yer varsa yeni bilet alırsınız.yer yoksa da açılması konusunda yardımcı olurlar yedekte öncelik verme v.s gibi.dış hatlarda kimlikteki ve biletteki isimlerin arasında tek bir harf bile farklı olsa checkin yapamazsın kimse de derdinden anlamaz;)

  • atate  (20.06.10 16:40:34)