Steam üzerinden Hitman satın almak

Selamlar bu yaz indirimlerinde hitman 1 ve 2 30 lira civarında görünüyor. Fakat yanlış hatırlamıyorsam bu hitman 1 in çıkışı ile birlikte bölüm bölüm satılacak falan diye okumuştum sanki. Sormak istediğim 30 ar liraya komple bu iki oyunu alabiliyor muyum yoksa 30 lira sadece atıyorum oyunun core kısmı üzerine diğer bölümleri / dlc vs almak gerekiyor mu? Teşekkürler

store.steampowered.com

valla ben göremedim 1 ve 2 30 lira civarına. nerede?

  • floydian  (07.07.22 20:36:02)
Ben duyuruyu açarken halüsinasyon görmediysem öyleydi. İndirim mi bitti acaba baktım şimdi summer sale son tarih 7 Temmuz yazıyordu sitenin birinde. Tövbe est

  • niyazi mısri  (07.07.22 20:46:43)
2li paket bile yok bence yanlis gordun. Steamdb'den bak istersen fiyat tarihcelerine merak ettigin oyunlarin. Bence 3 al gec en guzeli o. Bi yerden sonra kabak tadi veriyor hitman oyunlari 2 oynasan 3e gecince sikilmis olursun

  • floydian  (07.07.22 21:23:58)
game pass'ta 1-2-3 ücretsiz. game pass alsanız ya. işiniz bitince iptal ettirirsiniz.

(ben 3 yıllık game pass aldım aylık 21 tl'ye geldi)
  • lancelot du lac  (08.07.22 19:40:49)
game pass +1

ayda 30 liraya hitman serisi dahil bir sürü oyun var. ea play dahil. cidden güzel hizmet.
  • nothing in my way  (08.07.22 21:54:28)