cep telefonu kamerası

cep telefon kameraları ile ilgili merak ettiğim bir şey var. megapixeli yüksek diye kamerası daha iyi mi oluyor?

mesela ben mi 10'u 108mp kamerası için almayı düşünüyorum. uzakları yakınlaştırım diye.. bir yandan da iphone se 2020 nin kamerası çok başarılı diyorlar.

6.000 - 10.000 tl fiyat aralığında en iyi kameralı telefon nedir?

Oppo lens kalitesinden kaynaklı çok iyi çekiyor diye biliyorum. Ramleri düşük oluyor ama yazılımı ve kamerası çok başarılı

  • amusan  (14.11.21 21:17:31)
En iyi kameralı telefon her zaman iphonedur. Gerçeğen en yakın fotoğrafları çeker. Kamera düğmesine basınca 2 saniye de resim çekilsin kaydolsun diye beklemezsin, çat çat diye ard arda çekersin. 10bine alabileceğin en iyi iphone'u al geç. Uzakları yakınlaştırmak büyük ihtimal arkadaş ortamında göstermekten başka işine yaramayacak.

  • mg3929  (15.11.21 00:38:31)