turk hava yollari - cosmus anam bunlar! - caps'li

varis yeri istanbul olmak uzere bilet almaya calisiyoruz, birkac ay once 300 euro odedigimiz yere 900 euro fiyat cekiyor. yaz doneminden dolayi sanirim, haklilar canim, bir de onlar yolsunlar.

soracagim sudur ki thy'nin en ucuz uctugu yer neresidir avrupa'da? ryanair falan baglaniriz oraya 30 euro'ya, oradan da istanbul'a thy ile. var midir bilgisi olan?

zaten siz de söylemişsiniz: en ucuz yer yoktur.. sizin rezervasyon ve bilet alma tarihinizle ilgili bir durumdur ucuzluk.. havayolları en müthiş rekabet ortamlarından birisidir. değerlendirin..

  • conrad moricand  (03.06.10 21:51:33)
  • buffy de vampir sayilir  (03.06.10 22:27:27)
Ben yaz döneminde brükselden istanbula thy ile 125 euroya uçmuştum geçen sene. Bi bak istersen.

  • winstoncash  (03.06.10 23:04:17)
pegasus'u deneyin? sabiha gökçenden kalkan avrupa uçuışları oldukça uygun.

(ben kış döneminde kampanya ile 20 euroya amsterdama gittim. yaz dönemi de thy kadar uçuk değil))
  • vejeteryan vampir  (04.06.10 00:24:44)
almanya'da bir yerlere ulaşabiliyorsanız, condor'la sabiha gökçen'e uçun.

  • natura horror vacui  (04.06.10 10:57:52)
Münih bakabilirsiniz belki.

  • mustee  (04.06.10 16:05:39)