panda / l'era fresca ve schöller dondurmalar

bugün ansızın aklıma panda dondurma geldi.. en son nerede gördüm diye hatırlamaya çalıştım, hiçbir yerde gördüğümü hatırlamıyorum. hâlâ satılıyor mu, siz gördünüz mü? gördüyseniz konum neresi?

l'era fresca'nın sitesinde şubeleri var ama sözlükte tüm şubelerin kapatıldığı yazıyor. (2019 yılında, corona ile alakası yok)

schöller vardı bir de. o da tarihe karışmış.

schöller'i ülker aldı. adı golf oldu. tadı mutlaka değişmiştir. l'era fresca sanki migroslarda vardı.

  • sutlu nescafe  (12.09.20 21:46:06)
scholler cok guzel bir dondurmaydi, hele kahveli bir korneti ya da stick formda bir dondurmasi vardi hala tadi damagimda, cappucino'luydu galiba
movenpick dondurmayi oneririm cok guzeldir.

  • exlibris  (12.09.20 21:56:35 ~ 21:57:25)
schöller'i hatırlıyorum. dondurma çubuklarıya action man almıştım:) evet schöller'in yerine golf geldi çok iyi hatırlıyorum.

  • nothing in my way  (13.09.20 11:21:58)