Turkiye'de bagis nereye yapilir?

Merhabalar,

Uzun zamandir yurtdisinda ikamet etmekteyim, Turkiye'de ailemden kimse kalmadi bu nedenle sizin yardiminiza ihtiyacim var. Son birkac gundur Turkiye gundemini takip etmeye basladim, cikan haberleri her izledigimde icim acidi. Virus nedeniyle isinden cikarilan, normal sartlarda bile zor gecinen insanlarin simdiki halini gordukce gercekten moralim cok bozuldu. Bu surecte, elimden geldigince maddi yardim yapmak istiyorum zorluk ceken insanlara. Turkiye'de yardimimi layikiyla gercek ihtiyac sahiplerine ulastiracak ve yutrdisindan para transferi yapabilecegim STK ariyorum. Cocuk okutan ve cocuklarinin egitimine onem veren, gercekten durust ve iyi kalpli insanlara ulassin istiyorum yardimim. Bu dogrultuda bana onerebileceginiz kuruluslar var ise tavsiyelerinize minettar olurum.

Herkese cok tesekkurler simdiden!

  • dunal  (05.05.20 02:11:51)
Ben buraya bağış yaptım twitter.com İhtiyaç sahibi aileleri buluyorlar, siz koli parasını ödüyorsunuz. Kurucusu Hacer Foggo uzun yıllardır dezavantajlı gruplarla çalışan biri, güvenebilirsiniz.

Ahbap Derneği olabilir.
  • kaset  (05.05.20 02:31:56)
Bizzat ahbap'a gönderiyorum. Ayrıca darüşşafaka da saygın bir kurum. Oraya da gönderiyorum. İbbnin askıda fatura uygulaması da güzelmiş. Oradan İhtiyaç sahiplerinin faturalarını ödeyebilirsiniz.

  • error522  (05.05.20 02:43:07)
türk eğitim vakfı iyi bir alternatif olabilir

  • ot var icersen bok var yersen  (05.05.20 04:36:32)
ahbap

  • birbilsem  (05.05.20 09:56:57)
öncelikle, din, vatan millet edebiyatını buraya bile taşımış hiç bir oluşuma güvenmiyorum.
böylesine hayati bir konuda insanlık ve yardım içeriğinin dışına çıkan her şeye haklı bir şüpheyle bakılması gerekir sanırım;
ahbap bu konuda iyi gibi şimdilik.
  • Big bada bum bum  (05.05.20 16:18:33)
lösev

  • rewlack  (05.05.20 16:24:31)
eksisozluk.com

bu arada yukarıda ismi geçen bazı kuruluşlar için gönüllü olarak çalıştım. ben olsam sosyal medyadaki güncel olayları takip ederdim. ismi geçen kuruluşlara her zaman bağış yapanlar oluyor. bunu yardım etmeyin, para bol anlamında söylemiyorum. ama ben olsam böyle yapardım.
  • banacevaplazım  (05.05.20 17:39:03 ~ 17:41:18)
ben olsam sadece AHBAP'a güvenirim.
Tek samimi ve şeffaf dernek o bence türkiyedeki. Diğer büüyk derneklerin kurumsal yapıları çok geniş ve bence gereksiz masraflı. Ahbap amatör ruhu ile gönüllülük esaslı çalışıyor diye biliyorum. Ayrıca iyi kötü herşeylerini size anlatıyorlar. Dürüst ve samimiler. Ben AHBAP derim.

  • erty_ksk  (05.05.20 17:44:57)