divx/dvd player tavsiyesi olan?

daha çok türkçe altyazılı divx seyretmek istediğimden böyle bir alet alma gereksinimi duydum. Bi arkadaşa lg 8761em almıştık, artık o modelden üretilmiyormuş.

çok tuzlu olmayan, altyazı sorunu yaşamayacağım ve abartılı şekilde cd seçmeyen(çok şey mi istiyorum lan?) divx/dvd player önerisi olan var mı?

bende www.mavibilgisayar.com bu var. gayet de memnunum. tr dil desteği de var. Arkaplan bembeyaz iken altyazı seçilemeyebiliyor fakat zaten izlediğin filmde en fazla 2-3 sahne böyle olur.

  • deckard  (29.09.07 03:33:38)
minton'da altyazı ve film farklı klasörlerdeyse altyazıyı görüntüleyemezsin... ayrıca hiç iyi yorumlar da okumadım hakkında...

ben daha önce araştırmıştım, fiyat/performans oranı en iyi divx player: voxline'dır... teknosa'larda 79 ytl ye satılıyordu en son...

divxforever ve divxplanet forumlarında ilgili başlıklar var, oradan araştırabilirsiniz "bütün" playerları...
  • forrestgump  (29.09.07 10:51:46)
voxline'ın berbat ötesi bir tasarımı var diye tercih etmedim ben. bir de altyazı olayında, zaten titiz bir adam olduğundan film ismi ile altyazı ismini aynı yapıp aynı klasörde barındıran bir insandım, o yüzden minton'da hiç sıkıntı yaşamadım. ama tabi başkası "ben karışık adamım, ayarlayamam öyle" derse minton'da sıkıntı yaşayabilir.

  • deckard  (29.09.07 10:55:07)
ben de voxline i tavsiye edecegim. kumandasinin kötü görünümü dısında ki fonksiyon olarak bir sorunu yoktur sadece cok ugrasilmamis görüntüsü verir bir kusurunu göremedim. herseyi okuyor altyazi sikintisi yasatmiyor.

  • atmacaged  (29.09.07 11:45:01)
60-70 ytl ye dvd-player alacak adam dizaynına mı bakar yahu...

  • forrestgump  (29.09.07 16:15:39)
minton kullaniyorum ben 7014 mü ne, gayet memnunum

  • os  (29.09.07 20:18:38)
mediamarkt'tan alınmış 29 ytl lik var bi tane. altazyı fontu biraz küçük yalnız ama cd seçmedi henüz.

  • ozdek  (30.09.07 00:57:24)