hd olarak izlemenmesi gereken film tavsiyesi istiyorum. evet istiyorum bunu!

canlarım bildiğiniz üzere bu süperonlayn fiber şeysi 15 nisandan sonra kotaya girecek. ben de o zaman gelmeden evvel hard diskimde bulunan 300 gb boşluğu doya doya doldurmak istiyorum. bu sebepledir ki sizlerden film tavsiyesi istiyorum.

aradığım en önemli özellik görsel efekt olayı. tavsiye edeceğiniz filmleri hd indirmek arzusundayım. şöyle efekte, aksiyona doyacağım, hd izlense tadından yenmez diyeceğiniz filmler nelerdir? wanted, transformers, watchmen, ironman v.b. bissürü film izledim. çok bilindiklerden olmazsa iyi olur yani.

şimdiden teşekkürler...

çok piyasa işi olmasın demişsiniz ama bence kesinlikle
(bkz: the dark knight)

  • guro1907  (23.03.10 22:36:10)
az önce sıraya fight club'ın 1080p kalitelisini koydum. fc candır.

bi de not: duyuruyu kapasaydın iyi olurdu.

edit: ok :)
  • hikaye mesture  (23.03.10 22:37:25 ~ 22:42:29)
lotr trilogy (gerçi piyasa işi olmazssa ii olur demişsin ama izlenmesi lazım yinede)

  • Becks  (23.03.10 22:38:12)
@guro: teşekkür ederim ama onu hem imax olarak sinemada hem de evde izledim. dediğim gibi aslında bilindik filmlerin çoğunu izledim.

mesela aklıma gelen ilk şey timur bekmambetov'un day watch, night watch gibi filmleri. bunlar şaaneymiş duyduğum kadarıyla ve listeme aldım bile. benzer örnekler rica ediyorum. :))
  • hevipeyra  (23.03.10 22:38:34)
@hikaye mesture: link ya da paylaşım istemediğim için sorun olacağını zannetmiyorum. sadece film adı istiyorum. gerisini ben halederim. :)) fight club'a da yeterince doyduk hem ya. :))

  • hevipeyra  (23.03.10 22:40:02)
hiç efektli olmamakla birlikte kesinlikle hd izlenmesi gereken bir film için;
(bkz: the fall)

  • kedi olmus gidiyorsun  (23.03.10 22:43:21)
animasyon seviyorsan wall-e derim ben ama tabi animasyondan hoşlanmak lazım

  • suuper  (23.03.10 22:44:50)
söylenenlerin hepsini biliyorum canlar. şöyle daha spesifik bişiler yok mudur? öneri bekliyorum halen.

  • hevipeyra  (23.03.10 23:05:46)
coco before chanel :)

  • aises  (23.03.10 23:11:05 ~ 23:12:03)
ghost in the shell , ghost in the shell 2 : innocence , spirited away, princess mononoke , howls moving castle , final fantasy: advent children , gake no ue no ponyo , iyi seyirler

  • busuta  (23.03.10 23:12:24)
kendi harddiskimde duranları yazıyorum aynen:

fight club
gladiator
lotr
matrix trilogy
star wars
dark knight
what dreams may come
sin city
rocknrolla
  • ayiadam  (23.03.10 23:33:56)
(bkz: up)

720p olarak indirdim, çok iyidi.
  • copy paste  (23.03.10 23:35:28)
(bkz: Léon)
(bkz: Amélie)
(bkz: Angel-A)
(bkz: Godfather Trilogy)
  • ruwm  (23.03.10 23:45:08)
(bkz: red cliff )
red cliff 2

  • voiceofthemysteron  (24.03.10 07:59:46)
(bkz: the prestige)
(bkz: Sherlock Holmes)
(bkz: 300)
(bkz: V for Vendetta)

avatar dvdsi bugünlerde çıktı sinemada izlemediyseniz o da iyi gider.
  • canseven  (24.03.10 10:34:43)
eternal sunshine of the spotless mind

  • Becks  (24.03.10 22:12:10)
toy story 1 ve 2 ;)

  • hikaye mesture  (25.03.10 01:06:56)