Watsapp yedeklenmeyen mesajı geri getirme sorunu

Watsapp ta gruba bir mesaj attım. Sonra bu mesajı kaldırmak istedim ve çok aptalca bir şekilde herkesten sil yerine benden sil seçeneğine basıp mesajı sadece kendimden sildim ama grupta görünüyor tabi. Sonra çok akıllı gibi watsapp ı kaldırıp yeniden indirdim ki sohbetleri geri yükleyebileyeyim. Sonra da mesajı herkesten silebileyim. Ama yine düşüncesiz bir şekilde ani hareket ettiğim için uygulamayı yeniden telefona indirip sohbeti geri yüklediğimde sadece bir önceki günün konuşmalarının yüklendiğini gördüm. Beş dakika önce yanlışlıkla gruba attığım sonra sadece kendimden sildiğim mesaj yedeklenmediği için watsapp uygulamasını yeniden yüklediğimde herkesten silmeye çalıştığım mesaj geri gelmedi. Mesajı geri getirmenin yolunun olduğunu sanmasam da fikrinizi almak istedim. Mesajı geri getirip sonra da gruptaki herkesten silmem mümkün mü? Grup yöneticisi de silemiyor mesajı ....

mumkun degil, whatsapp mesajlari sunucuda saklanmiyor, sadece kullanicilarin telefonlarinda ve eger yedeklersen kendi ozel iCloud yada GDrive'inda saklaniyor. diger kullanicilar yedekleyip o mesajlari gorebilir ama yetkileri olmadigi icin silemez.

  • crucio  (23.01.19 01:26:11)