Sıfırdan ingilizce öğrenmek için uygulama önerisi

Merhaba,

Babam 60 yaşında ve ingilizce öğrenmek istiyor. Büyük ekranlı bir android telefonu var. Lingualeo, Duolingo falan yükledim ve hiç bilmiyormuş gibi başlattım ama gerçekten hiç bilmeyen için uygun değil ikisi de.

Gerçekten hiç ingilizce bilmeyen birine "what is your name?" den başlayarak bilale anlatır gibi ingilizce öğreten bir uygulama var mı? Zaten beginner seviyesinde öğrense yeter ona.

memrise'a baksa bi. Orda bu tarz kalıplarla başlıyolardı diye hatırlıyorum.

Onun dışında bbc'nin de vardı sanki bu tarz bir uygulaması ama emin değilim tam
  • nundu  (17.01.19 21:34:08)
bence en iyi seçenek youtube. learn english diye aratın. ordan playlist filtresini kullanabilirsiniz www.youtube.com

ordan hoşunuza giden bir playliste tıklayıp istediğinden başlayabilir. şu fena değil gibi. www.youtube.com

her zaman öğrenmeye çalışan insanların tam destekçisiyiz!!
  • gizemli dede  (17.01.19 21:39:26)
Uygulaması var mı bilmiyorum ben korsan kullanmıştım bilgisayardan ama rosetta tam istediğin gibi an apple falan o şekilde başlıyor yani. Bir bak bakalım belki vardır uygulaması.

  • Giovanni Pipitto  (18.01.19 01:52:46)