Atılmayı gerektirir mi

modlogta atılma nedeni olarak bir tane soru başlığa cevabım varmış. iki tane de tanımım. örnek vs değil varmış.maile gelen bişi de olmadı neden olarak şu diye ne oldu anlamadım biçare olmak bu kadar mı kötü bişi yazar olduğum zaman yanlış tanım yapan bir sürü yazar vardı süreklide silinirdi yazılardı ama atılmazlardı çok koydu yeminlen bu durum çıkaramadım bir türlü acısını.

yok kimseye mail atmadım zaten ben niye uçtum onlar niye uçtu sadece atılma nedeni maille geliyormuş ama gelmedi bana bişi onu diyordum

uçurulunca şu yüzden uçuruludunuz diye kimseye bi cevap gelmez zaten ve uçurulmak için geçilen bi sınır da yok. yani şu nedenden şu kadar entry'si silinirse uçsun filan gibi. silinenler dışında genel olarak hakkınızdaki diğer şeylere de bakılır ve ben niye uçtum, başkaları da bu hataları yaptı ama uçmadı temalı maillerinize de cevap geleceğini pek sanmıyorum.

gelir o zaman mail. güncellemeler sırasında filan gönderiliyordur belki. ve tarihçen de gelir de aşağıdaki sorunda da verilen modlog screenshot'ı benzeri bişey gelir herhalde. ordan bi tahmin yürütebilirsin niye uçtuğunla alakalı. ama demek istediğim direk bu yüzden uçurduk sizi gibi bilgi gelmiyor.
  • tepedeki psychedelic adam  (22.03.10 17:42:50 ~ 18:02:57)
(bkz: #18341001)

  • kibritsuyu  (22.03.10 17:51:15)
egri oturup dogru konusmak gerekirse olayi hala kavrayamamissiniz sanirim, yanlis tanim yapmak diye birsey yok, tanim yapmak var. son entry'niz tanim olmadigindan silinmis, duzeltince altar siktiret yemissiniz, yarim sayfa yazi var ama basligin tanimi yok, eh bi de ozensiz baslik, soru baslik altina cevap eklenince gayet yeterli ucmak icin.

  • demented  (22.03.10 19:14:40)
duyuru'dan mod'la tartışıp ertesi gün sözlükten uçurulan birisi olduğum için artık bu konularda insanların niye sebep aradığını anlayamıyorum. hiç bir mod sana cevap yazmayacak kendini harap etme. bir dahaki sefere herkes gibi aynı anda 2-3 hesap aç, ikisini yedekte tut. tanıştığım bir elemanın 6 tane sabırtaşı hesabı vardı.

  • nargile  (22.03.10 22:08:37)