Black Mirror'ın en beğendiğiniz bölümleri hangileri merak ediyorum.

Tümünü izleyenler yanıtlarsa sevinirim. Benim sırasıyla:

1. The national anthem (2016'da tanışmama vesile olan ilk bölümü öncelikle)
2. The entire history of you (paranoyakça fakat çok iyiydi be)
3. Be right back (benzeri fikirler-istekler söylenmiş biri olarak çok etkilemişti)
4. Playtest (korku filmi diye çoğu izlediğimden daha çok gerdiği ve üzdüğü için)
5. White christmas (değişikti)

Jüri özel ödülü tabii ki black museum.

Beğendiğim fakat favori olmayan; men against fire, shut up and dance. Ve fikir olarak beğenip oyunculuğu veya bazı eksikleri olduğunu düşündüğüm: arkangel, nosadive, crocodile, hang the dj, USS callister. Anlamsızlığı ile belki de harcanan metalhead, En kötüsü de the Waldo moment!

1. white christmas
2. nosedive
3. san junipero
4. hated in the nation
5. hang the dj

umarım nosedive oyunculuğu için eksik dememişsinizdir. 2.sıramda olmasının en büyük sebebi o oyunculuktu :)
  • givemesomesubstance  (31.08.18 16:25:36)
Fifteen Million Merits
The Entire History of You

Özellikle aklımda kalanlar bunlar. Ama onun dışında hepsi güzel zaten.
  • kablelvuku  (31.08.18 16:44:08)
@givemesomesubstance, oyunculuk gayet iyiydi=) sonu çok komik çok saçmaydı bana göre, o bağırmak çağırmak neydi allesen, dizinin karizmasına yakışmadı.

  • mslny  (31.08.18 16:58:29)
son 3 bölümü izlemedim sadece umarım kıstasa kabul olabilirim :(
şu ana kadar izlediklerimden be right back ve entire history of you dışında hepsini baya beğendim. o iki bölüm distopik gelecekten çok dram dizisi gibiydi. En çok beğendiklerim fifteen million merit, white chtistmas, white bear, hated in the nation ve san junipero'ydu.

  • nundu  (31.08.18 17:37:35)
1. White christmas
2. Playtest
3. hang the dj

nedense benim en sevmediğim ilk bölüm. waldo bile daha iyiydi bence.
  • fosforlu cevriye  (31.08.18 17:43:09)
The entire history of you
Men Against Fire

  • sadegazoz  (31.08.18 18:01:36)
white christmas
san junipero
the entire history of you
  • phoarbix  (31.08.18 20:11:34)
en sevdiğim white bear. onun dışında entire history of you, white christmas, shut up and dance, playtest epey beğendiğim bölümler.

en kötüleri ise nosedive ve son sezonda hang the dj, black museum dışında kalan diğer 4 bölüm.
  • semaforo de medianoche  (01.09.18 01:48:34)
1- San Junipero
2- Crocodile
3- Playtest
4- USS Callister
5- Nosedive
6- Black Museum
  • mutekebbir  (01.09.18 10:04:51 ~ 10:23:09)