yurtdisindan tivibu izlemek

bu aksam maclar var bildiginiz uzre. tivibu ile maclari yurtdisindan izleme sansimiz nedir? tr'de adsl aboneligimiz var, sayet tivibu'ya bu abonelik ile uye olursa yurtdisindan izleyebilir miyiz acaba?

tesekkurler.

servis yeni olduğu için şimdilik böyle bir şeyi göz önüne aldıklarını hiç sanmıyorum.
hem fener hem gs maçları star tv'de mi olacak? ben d-smart diye biliyorum..

  • passion rules the game  (25.02.10 14:23:11)
gs maci star'da galiba. fb maci dsmart olabilir.

  • fdegir  (25.02.10 14:24:05)
ben az önce tivibu'yu yükledim star tv izliyordum da iki maç için de d-smart diye reklam çıktı. buralarda da soruldu da galatasaray official sitesinde de d-smart deniyor.

  • passion rules the game  (25.02.10 14:25:47)
1 mac acik kanaldan yayinlanacak diye birsey yok muydu uefa kurallarinda? devlet buna bişiy yapması lazım, kanun var, insan haklari, gassarayli haklari.

bu arada dsmart allahindan bulsun.
  • fdegir  (25.02.10 14:29:53)
şimdi reklam da çıktı, star tv'de 20:00'da veriyormuş gs maçını. :)

  • passion rules the game  (25.02.10 14:35:15)
galatasaray maçını Star tv ve dsmart ortak verir.
Fener maçını sadece dsmart verir

milliyetten yayın akışı:

Aşk-ı MemnuKanal D’nin başrollerinde Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç ...KANAL D, 20:15

* Parmaklıklar Ardında ATV , 20:00
* Hepsini Vur SHOW TV , 20:00
* G.Saray - A.Madrid STAR , 20:00
  • €xpolerer  (25.02.10 14:35:18)
yok mudur telekomcu aramizda? verilen cevaba gore evdekilere evi aktarttiracagim abonelik belgesini bulmalari icin. izleyebilir miyiz yurtdisindan müdürüm? IP kontrolu falan yaparlar mi?

  • fdegir  (25.02.10 14:39:42)
Sözlükte tivibu başlığında var bakın bu, yurtdışından izlenemediği yazıyor tivibu'nun.

  • karapolisnas  (25.02.10 15:12:58)
araya giriyorum kusura bakma.
bende yurtdisindayim.... bir allah kulu bana kullanici adi + sifre atabilir mi ?
deneyip kapaticam.. daha da abuse etmem merak etmesin :)
tesekkurler.
  • kakoy  (25.02.10 15:41:58)
cevabimi da kendim vereyim, calismiyormus, bir sozluk yazari denemis.

(bkz: #18304590)
  • fdegir  (25.02.10 16:32:35)
bende suan yurtdısındayım. macları seyretmek ıcın tıvıbu ya kaydolmustum ama calısmıyodu.ama biyerde okudum proxy switcher programıyla turkıyenın uzerınden baglanabılıyormusunuz. denedım simdi calısıyor. calıstırmayı ararken bu formu görmustum sadece yardımcı olmak ıcın uye oldum simdi. bı yerde takılırsan gene yardımcı olurum

  • enabeta  (25.02.10 17:02:47)