Staj a kabul ettiler ama ?

selamlar

Şimdi ben yurtdışında bir yer ile yazıştım staj için fln, herifler dediki boyle boyle bir proje var calısır mısın? şimdi benm cevap verirken nasıl bir taktik izlemem gerekiyor tamam çalışırım diyeceğim fakat başka yerlerden de haber bekliyorum. bunu bu şekilde mi ifade etmek lazım? yoksa hiç birşey demeyip eet proje cok ilgimi cekti size gelecek ay haber versem olur mu yau fln mı desem? boyle dersem staj kaçar mı acep ?

yardımcı olan olursa super olur.

bence başka yerden bahsetme kesinlikle.niye bulandırasın ki akıllarını.eğer daha iyi bi yer bulursan,reddetmek için bi bahane bulursun (sağlık vs)

  • cankantan  (17.02.10 14:44:46)
Başka yerden bahsetmeyin ve o projede çalışmanın sizi ne kadar geliştireceğinden vs. bahsedin.

Diğer yer daha iyi bir teklifle gelirse hocalarım ısrarla ötekini seçmemi söyledi, ileride bir zamanda sizinle çalışmayı çok isterim çünkü siz şöyle iyisiniz, böyle güzelsiniz falan dersiniz.
  • sourlemonade  (17.02.10 19:02:43)