erken uyutucak birşey?

15 gündür gece 5 öğlen 11-1 arası uyuyan ergenin pazartesi 6.30da kalkması gerekmektedir. bu nedenle pazar sabahı uykusunu bölüp ertesi güne uyku alıştırmak istiyordur. bu gece ne yapsada erken yatsa(1-3 arası)ilk etapta yoğurt yemeyi düşünüyor. sizce ne yapmalı?

çok az zamanı kalmış. pek fazla bir şey yapamaz. ama bir deneme olarak cumartesiyi pazara bağlayan geceyi ve pazar gününü gözünü kırpmadan geçirip pazar akşamı da 8 gibi sıcak bir banyo yapıp saat 10 dedi mi yatıp uyuyabilir. önceki gece de uyumadığı için saat 10da yorgunluktan sızma ihtimali var.

  • felagund  (06.02.10 21:54:37)
1 litre ayran içmek denenebilir. biraz uyku yapar.

  • dolmakalem  (06.02.10 21:55:28)
herhangi bir piskiyatr'a git uyuyamıyorum geceleri de direk verirler ilacı.

  • cagdassalur  (06.02.10 22:37:39 ~ 07.02.10 02:19:55)
loreena mckennitt'in sızdırtabilesi var

  • yuto  (07.02.10 00:51:50)
tylol hot + kongest fort.

bunların ikisi de sadece grip, nezle ilacıdır ve ikisi de ucuzdur. ayrıca gerçekten ilaç oldukları için normal zamanda da kullanılabilir. uyku getirmelerinin sebebi de parasetemol içermeleri. sözlükte de araştırabilirsiniz.

yalnız kalp rahatsızlığınız varsa kullanmayın, çarpıntı yapabilir. onun dışında birlikte kullanılmasının bir yan etkisi, en azından bende olmadı.
  • esenboga  (07.02.10 02:32:34)
papatya çayını mutlaka denemelisiniz.

  • ozoz  (07.02.10 12:17:16)