spor yaralanmaları konusunda uzman doktor

Yaklaşık 6 ay önce ayak bileğimde uzun süren ödem ve ağrı şikayeti ile özel bir hastanede bir doktora göründüm.mr çekildi, ödem, kistleşme, bağlarda esneme tanısı koydu. Bir sürü pahalı pahalı bileklikler aldırdı, 20 seans fizik tedavi gördüm, evde egzersizler verdi vs. Fizik tedavi sonrası ağrılarım geçti. Doktorun onayı ile spora geri döndüm. Ancak daha ilk spor aktivitemde aynı yere geri döndüm, bilek yine şişti, belli hareketleri ağrısız yapamıyorum.

Açıkçası doktordan ve tavrından pek memnun olmadığım için tekrar gitmek istemiyorum. Spor sakatlık ve yaralanmalarında bildiğiniz İstanbul'da uzman bir doktor var mıdır? Teşekkür ederim :)

fulya acibadem'de iyi bir doktor varmis. adini bilemiyorum da fulya'daki acibademsportun doktoru.

  • jimicik  (16.10.17 11:04:04)
Spor camiasında büyümüş ve halen yetişen biri olarak söylüyorum bu spora dönüş kısmını gerçekten bilen ve doğru şekild eyapabilen çok çok az insan var. Eğer istanbuldaysan ve anadolu yakasındaysan sana bir abimi önerebilirim.

  • powerpufgirl  (16.10.17 11:43:56)
Bana mr görüntüleri, rapor vs. her seyi gonderebilirseniz. bir seyler soyleyebilirim.

  • evimin paspasi  (16.10.17 12:01:53)
Ben birkaç sene önce koşu esnasında oluşan korkunç diz ağrım için Memorial'da bir spor hekimine gitmiştim, çok memnun kalmadım çünkü mr'da bir şey çıkmadı ve "bir şey görünmüyor, geçer" diye gönderdi adam beni. Bir süre sonra koşuyu bırakmıştım zaten.

Birkaç ay önce de hem eklemler, hem efor testi vs genel kontrol amaçlı başka bir spor hekimine gitmiştim devlet hastanesinde, ondan çok memnun kaldım: baltalimanı hastanesi levent semt polikliniğinde canan gönen aydın isimli doktor. Çok ilgili davrandı, her şeyi tek tek açıkladı, tatlı bir kadın.
Gittiğimde bir kaç tane eklem ağrısı çeken teyze de vardı sıra bekleyen, onlara fizyoterapi uyguluyormuş. Taa bilmemnerelerden geliyoruz sırf bu doktora demişlerdi, başarılı bir doktor anladığım kadarıyla.
  • peggy  (16.10.17 12:03:17)
Erkek arkadaşımın eylül gibi yüzerken kolu çıktı ve kendisi powerlifting yapıyordu. Bir süre normal bir şekilde geçmesini bekledi sonra da aldığımız bir tavsiye üzerine baltalimanı kemik hastanesinden spor hekimliğine randevu aldık. Esas önerilen şu an adını hatırlamıyorum ama erkek olan doktorddu, biz her gece 12de şansımızı denememize rağmen alamadık randevu, öbür doktora (onun da adını hatırlamıyorum ama kadın olan) randevu aldık ve gitti röntgen falan çekip kontrol etmiş kremini vermiş memnun kalmıştı. Tamamen iyileşme sağlanmadı şu an mesela squatta falan sorun yaşıyor ama zaten çıkıklarda eski hale dönmek 6 ay alıyormuş.

  • dedi ayca  (16.10.17 12:45:45 ~ 17:55:07)
www.fulyaayakcerrahisi.com

selim muğrabi çok iyidir
  • oscar  (16.10.17 14:46:49)