Sizce gönül işleri kategorisi kaldırılmalı mı? [ANKET]

www.strawpoll.me

Duyuru sakinlerinin görüşlerini merak ediyorum. Sizce gönül işleri bölümü, buranın seviyesini düşürüyor mu?

kaldırılmasına gerek yok.

"her bir şey" sekmesine basmazsanız ya da sağdaki kategoriden seçmezseniz görmezsiniz.
  • eeb  (29.05.17 16:39:10)
hayır.

bakmak istemeyenin hayatına geniş geniş devam edebildiği bir kategori bu. kime ne zararı olacak, neyin seviyesini düşürecek acaba?

iyice yeni türkiye kafasına girdik. hayırlı uğurlu olsun
  • cay koy geliyorum  (29.05.17 16:43:14)
eeb + 1

"her bir şey" e ya da özel olarak gönül işlerini seçmeden görmüyorsunuz zaten.
  • benaslinda  (29.05.17 16:44:48)
"gönül işleri" bir zamanlar yoktu, sonradan geldi.
bir ihtiyaç üzere geldi. geldiğinde ben de bir "oh be" demiştim, başkaları da demiştir.
Ek olarak yalnız ona mahsus olmak üzere Her bir şey'e tıklandığında gözükmüyor. opsiyon da sunulmuş :)
  • güneyli çocuk  (29.05.17 16:49:05)
Tabi ki hayır.

  • norek  (29.05.17 16:54:10)
Elorelia +1

Seviye zaten gönül işleri dışında da pek yüksek değil ki. Ayrıca ne meraklıymışsınız yasaklamaya... Şu yasakçı zihniyetten kurtulamıyoruz bir türlü. Sen muhabbeti seviyesiz görüyorsan bakma, cevap verme. Ama dikkatimi çekiyor da hiçbir gönül işleri duyurusunu kaçırmıyorsun. Hep görüyorum senin cevaplarını.
  • i m cool with that  (29.05.17 17:17:21)
aksine kategorilendirilebilir bile. işte aldatma, fakbadilik, yürüme w2m/m2w gibi şeyler mesela..

  • klar  (29.05.17 17:36:32)
Elorelia +1 sanki gonul isleri haricinde aşırı kaliteli bir ortammış gibi.. gerek yok bence kaldirilmasina. Cunku ciddi, ihtiyaçtan sorulmuş ve bilgi gerektiren sorular cogunlukla boş kaliyor. Gonul isleri en azindan onlarca cevapla duyuruya hareket katiyor.

  • aquarium  (29.05.17 17:51:47)
istatistiklere bir bak, en cok okunan ve cogu zaman en cok cevaplanan sorular aşklı meşkli, bol seksli sorular. halk böyle istiyor. buralar senin gibi, "ama seviye cok düsüyor, burasi cok nezih bir ortam" diyenleri cok gördü. biraz dürüst samimi ol. seviye ne allasen.

  • cunnilinguist  (29.05.17 18:19:13)
soru cevap sitesinde neyin seviyesi birader? roman mi yazalim cevap olarak. seviye düşürme diye bir sey yok, cunku birada seviye olacak bir sey yok.

gonul islerindeki sorular da bizim icin, hepimiz icin. hatta en cok hiti bu kategorinin aldigini dusunuyorum.
  • tabudeviren  (29.05.17 18:26:39)
Hayır, seviyelik bir durum yok

  • gazozailacatmauzmani  (30.05.17 03:54:07)