Çok güzel bir kız görünce moraliniz bozuluyor mu?

Ben kötü oluyorum, asla öyle birine sahip olmayacağımın farkına varıp hüzünleniyorum.

Of kiyamam, bu nasil bir duyuru benimle:) Guldurdun valla, cok guzel degilim ama elim ayagim duzgun:) istersen seninle bir kahve icelim

  • balpolen  (27.05.17 17:05:21)
Dünden beri bunu yaşıyordum iyi denk geldi

  • zencipanda  (27.05.17 17:05:27)
sahip olmak fiilini tekrar düsünmen lazim dostum. bozulmuyor. güzel kızlar :kalp:

  • cunnilinguist  (27.05.17 17:07:49)
çok pis küfür ediyorum bu ne biçim kader lan diye
yani bi kendime bakıyorum bi de o kıza sonra diyorum ki;
neyse cumartesi günü burada küfür yazmayayım

bu arada kendini güzel zanneden makyaj kızlarına selam eder, hacı şakir armağan ederim. gerçek güzellik bu değil
  • bana her yer cehennem  (27.05.17 17:09:23)
hayır da nesrin cavadzade'yi görünce bi hayatı sorgulamıyor değilim.

@ elvedui, güzellik görecelidir diye bi laf duymadın mı?
  • elorelia  (27.05.17 17:11:16 ~ 17:13:56)
niye moralim bozulsun, içim açılıyor.
tabii ince bir hüzün de sarıyor.

  • filteria  (27.05.17 17:12:33)
@elorelia: çok güzel değil ki.

  • elvedui  (27.05.17 17:13:14)
hüzünle karışık güzel bir resim görmenin huzuru baş gösteriyor.

  • fyodor fyodorovic  (27.05.17 17:14:18)
Mutlu oluyorum. Tanıdığım güzel kızların hepsi çok alçak gönüllüydü. Sahte güzellerde genelde bir kibir oluyor. Güzel kızlarla iletişim kurmak aslında çirkin kızlara göre çok daha kolay. Çünkü çirkin kızların takıntıları oluyor. Güzel kızlar güzellikleri nedeniyle daha kaygısız oluyorlar. Diyaloğa daha kolay giriyorlar.

  • dissendium  (27.05.17 17:19:43)
dün ben de aynı şekilde mahvoldum. ben daha çok şaşırıyorum aslında hepsi birbirinden güzel yahu.

bu arada sahip olmaktır evet. karşılıklı sahiplik. takılmayın böyle şeylere
  • klar  (27.05.17 17:21:51)
"Sahip olmak ya da olmak"
biz bunları kitaplarımızda hep yazdık ama okumuyorsunuz ki !
fromm

:) :))
  • supermatik  (27.05.17 17:23:46)
Muhtesem bi duyuru mnskym yeter diyorum.

  • brad pitt  (27.05.17 17:29:52)
Ben zekasiz oldugunu dusunuyorum. bir gulmem geliyor.

  • velvetmorning  (27.05.17 17:31:19)
Kader payına düşeni alıyor , küfrün bini bir para

  • kleider  (27.05.17 18:19:49)
ben teşekkür ediyorum, tanrım eline sağlık kız çok güzel olmuş diyorum. sonra da kıza gidip çok güzelsiniz diyorum. bazen teşekkürle karşılık veriyorlar bazende böyle sanki sevdikleri birşeyi alıp da saklamışım ve onlara yerini söylemiyormuşcasına bir çocuksu nefret ve ürpertiyle bakıyorlar. millete rezil oluyorum.

Ama olsun, etrafınızda güzel kadın-erkek görmek motivasyonu arttırıyor, yaşama olan inancın artıyor.

tıpkı güneşli güzel bir hava gibi.
  • mete kudur  (27.05.17 18:24:09)
Ben de x6 gorunce ayni hisse kapiliyorum, demek ki yalniz degilmisim, birisine bakip aglamisligim var,
Kiz mevzusunda da durum biraz farkli,
Asla ulasamayacagimdan ziyade, ulasan adamlardaki sansa bahta gipta ediyorum,
"Oha lan diyorum, hic kimse bu kizla birlikte olacak kadar sansli olmamali, dusunsene, bununla takilan birisi de var" demisligim coktur, napalim bize de kaderde efkar edip yutkunmak dustu,
Avrupa yakasindaysan icelim:(
  • alttaraf  (27.05.17 18:28:04)
Bende öyle düşünüyorum. Ama asla öyle birine sahip olamayacağımdan değil, bir tanesine sahip olsam da diğer çok güzel kadınlara sahip olamayacağım için.

  • KaraSakall  (27.05.17 21:51:52)
yalnızca türkiye'de değil, dünyada güzel kızlara biraz da üzülüyorum. dışarıdan oh ya dünya sana güzel deniyor ama biraz etraflıca düşününce durumlarının öyle olmadığını düşünüyorum. sosyal medya üzerinden erkeklerin nasıl pisleştiğini biliyor herkes, düşünebiliyor musun kimlerle uğraşmak zorunda kalıyorlar?

dışarda senin bile korkacağın adamlar bu kızların arkasından neler söylüyor, onu bırak nasıl hastalıklı düşüncelere giriyor, düşünebiliyor musun? bence biliyorsun.

bu yüzden sen sadece "ahh keşke benim sevgilim olsa" demiyorsun, içinden kim bilir neler geçiyor da yazılmaz buraya değil mi?

bu yüzden moralim falan bozulmuyor, çok güzel görünce "vay anasını, şeytanla anlaşma mı yaptın da bu güzelliği aldın" vs. diyorum içimden ya da arkadaşımla konuşurum ama hiç bir zaman neden benim sevgilim değil vs. senin gibi böyle saçma düşüncelere girmiyorum. böyle devam edersen sonu kötü çünkü, istediğin her şeye sahip? olamazsın biliyorsun bunu, belli bir yaşa gelmişsin. bu yüzden böyle şeyler düşünmek yerine taktir et, öv, geç.
  • Apocalypse  (28.05.17 12:51:12)
ben vakt-i zamanında hayalini bile kuramayacağım bir kızla aşk yolculuğuna başlamıştım, hayat ilginç her şey olabilir :D ama cidden çok güzeldi, öyle olunca terk etmiştim. ilişki de denklik önemli tabi.

  • prens zuko  (28.05.17 12:59:02)
@Apocalypse: yok hocam ben abaza değilim. güzel bir sevgilim olsun evlenene kadar elini bile tutmam gerekirse :)

istediğim her şeye sahip olmayacağını biliyorum. ya çok güzel olsun ya da hiç olmasın diye düşündüğümden (birkaç cinsellik odaklı flört dışında) hiç sevgilim olmadı.
  • elvedui  (28.05.17 13:13:36 ~ 13:14:43)
çok güzel değil fakat çok akıllı bir kadın görünce keşke diyorum.

  • gkct  (28.05.17 13:17:17)
Gözüm gönlüm şenleniyor tam tersine.

  • arnold schwarzeneger  (29.05.17 10:06:10)
aksine moralim düzelir. onun yakınlarda olmasına sevinirim. bir bahçe gibi düşünüyorum dünyayı. güzel çiçekler olması rahatsız etmemeli.

  • yuncom  (21.06.17 14:09:23)
bozuluyor çünkü güzel kızları sevmiyorum :///

  • cabiday  (21.06.17 14:10:31)
madem hortladı başlık ben de cevap yazıjam..

kötü olmak değil de güzelliğine şaşırdığım oluyor..cidden bu kadar güzel olunuyor mu diye bir afallama oluyor anlık..
  • qazaqwsx  (21.06.17 14:13:46)
çok güzel bir kız görmüyorum. bütün kızlar birbirinin aynısı gibi geliyor. zaten hemen her kadın güzelleştiriyor kendini bir şekide.

  • for day to break  (21.06.17 14:15:48)