House of Cards a baslasam mi?

Selamlar, az ve öz dizi izleyen sahsim the sopranos ve the wire dan sonra iyi bir dizi ariyorum. imdb de house of cards in puani bayagi yüksek izlesem mi? bu arada ilk ciktiginda ilk 6 bölümü izlemistim asinayim, o zaman ama fazla icine cekmemisti. sayglar.

ilk sezonu yarılamışsınız 2-3 bölüm daha deneyin bence.

  • nickimin hakkini veremedim  (20.05.17 01:18:01)
Ben çok severek takip ediyorum. İlk bölümleri biraz daha yavaş ilerliyordu hatırladığım kadarıyla, zamanla daha çok sarıyor.

  • fraise  (20.05.17 02:29:21)
ilk 2 sezonu izleyip şimdilik bıraktım.

biraz ters bir görüş olacak ama bence imdb puanının dizisi değil. sopranos, the wire kalibresinde kesinlikle değil. sopranos gerçekten sembolizmin, gerçekçiliğin, sanatın, oyunculuğun dibi bir diziydi.

house of cards ise bana yapay geliyor. evet oyunculuklar güzel, kevin spacey tek başına bir faktör ama ne bileyim bir eksik var. frank -izlediğim kadarıyla- fazla gereksiz winner bir karakter, fazla zeki, fazla çakal, çok fazla a-b-c-d planları var. fazla kusursuz.

twin peaks izlemediysen izle. biraz paranormal tarafları var ama güzel bir dizi.

mad men 3. sezondayım, o da arada bir sopranos tadı çalıyor ağzıma. tavsiye ederim.

six feet under, drama seviyorsan kesinlikle izle.

ulaşabilirsen, italyan dizisi gomorra'yı da kesinlikle öneririm.
  • mattiadestro  (20.05.17 03:50:30)
kevin spacey'e aşırı bi hayranlığım olmasa çoktan bırakmıştım ben de. politik konularda kayboluyorum @drystedb efficacious'un dediği gibi. artık "hee bu iyi tarafta demek ki, bu da kötü tarafta şimdi" filan diyerek takipten kopmamaya çalışıyorum.

  • pide  (20.05.17 12:45:11)