kill bill

---spoiler--- ---spoiler--- ---spoiler---
az önce kanal d'de rastladım bu filme. çok az izledim ama, sarılı kadının birsürü insanı kestiği sahnede görüntü siyah beyaz oldu. bunu kanal d kan gözükmesin diye kendisi mi yaptı yoksa filmin kendisinde mi var ?

sansür:\ kanal d'deki tahmin ettiğim sahneyse takım elbiseli adamlar ve bir hatun uma ablamızı öldürmeye çalışıyorlar filan. orijinalde direkt görüyoruz kellelerin kopmasını, kanların fışkırmasını..

edit: mm başka sahne galiba..
  • dambil  (02.01.10 01:05:22 ~ 01:11:37)
ben de izledim az önce, aynı şeyi merak edip baktım netten. yazılanlara göre tarantino bunu nc17 yani, 17 yaşın altı izleyemez, rating ine takılmamamk için yapmış. çok fazla kan olmasın diye. bu sahneyi renkli izleyen tek ülke japonya imiş.

  • pinking of you  (02.01.10 01:42:41)
Sansür. Çok fazla kopan kol, bacak, fışkıran kan falan olduğu için. Ama filmin kendisinde bu, Kanal D ile alakası yok.

  • xyz  (02.01.10 02:10:19)
ben de ilk kez cd'den izlerken şaşırmıştım bu sahnede. ama ne kadar zeki bi insanım ki, uma ablamızın göz açıp kapamasıyla renklerin geri gelmesi beni uyandırmıştı. alem adam şu Tarantino vesselam:))

  • trawmatolog  (02.01.10 03:44:16)