dizi ne izlesem?

sorulan milyonuncu soru biliyorum. bosluktayim. neye baslasam karar veremiyorum.

breaking bad
dexter
hannibal
oz
the wire
game of thrones

ustteki listeden hic birini izlemedim.

bitirdigim diziler;
house of cards
six feet under
sex and the city
pushing daisies
mr robot
strange things
futurama
family guy
sopranos

ne dersiniz? beni kitleyecek bi dizi ariyorum. tur farketmez aslinda.

Breaking Bad Efsane. (Bitirdiğimde düştüğüm boşluk sonsuz gibiydi. )
Breaking Bad'in spin off'u var Better Call Saul diye ama bu o kadar iyi değil. Yine de izlenir.
Dexter (Breaking Bad'in açtığı boşluğu fazlasıyla doldurdu. Bitireli 1 sene oldu ama hala o boşluk hissi geçmiyor.Her geçen gün daha çok özlüyorum. İlk 1-2 bölüm çok sıkıcı gelebilir sakın pes etme. Ben ilk bölümü beğenmeyip 1 yıl sonra tekrar başlamıştım.)
Diğerlerini izlemedim.

Vampir seviyosan
The Vampire Diaries ve Spin Off'u olan The Originals'i izleyebilirsin.
  • matilda  (25.01.17 09:58:07 ~ 09:59:39)
peaky blinders!

  • füt  (25.01.17 10:06:50)
hannibal
luther (efso)

  • herseysoyledigimgibioldu  (25.01.17 10:43:35)
Taboo

  • stiletto heel  (25.01.17 12:32:21)
shameless kesinlikle. sonra da game of thrones.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (25.01.17 12:59:47)
oz diyorum.

  • solskjaer  (25.01.17 15:01:44)
bitirdiklerinden en sevdiklerinin yanına atıyorum yıldız gibi bir işaret koysan belki öneriler ona göre gelebilir. bu haliyle ben ilk üçünü önereceğim. got bitsin diye bekliyorum, bittiyse onu da öneririm. the wire şişirme diye duydum. çok gerçekçi diye övülmüş vs de uyuşturucu örgütü vs benim için çekilmez şeyler ve anladığım kadarıyla the wire breaking bad gibi çok yönlü bir dizi de değil, ben daha karakter derinliği olan, o karakterin karanlıklarına inilen şeyleri sevdiğimden ilk üçü derim.

  • godoşu beklerken  (25.01.17 15:06:21 ~ 15:19:15)
oha, tabii ki dexter.

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (25.01.17 15:07:26)