küçük ev aletleri alışverişi için öneri

selaam,

filtre kahve makinesi, saç kurutma makinesi gibi küçük ev aletleri satın almam gerekiyor. daha önce elektronik alet alışverişini internet üzerinden hiç yapmadım. sadece babam hepsiburada'dan cep telefonu satın almıştı, o da imei numarası kopyalanmış olarak gelmişti bu bakımdan hepsiburada'dan alışveriş yapmamaya gayret ediyorum.

bunun dışında önerebileceğiniz bir yer var mı?

tabii, kahve makinesi ve saç kurutma makinesi için de önerilerinize talibim :')

hepsiburada'da eğer satıcı hepsiburada'nin kendisi ise güvenle alışveriş yapabilirsiniz. ben evdeki beyaz eşyaların neredeyse tamamını hepsiburada'dan aldım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. babanız imei numarasi ile ilgili hemen başvuruda bulunsaydi problem çözülür ve hatta o satıcı sistemden atılırdi.

  • sfteses  (23.01.17 15:26:25)
o zaman baya ugrasmıstı fakat herhangi bir geri donus alamamıstı hepsiburada'dan. bahsettigim bundan 8 sene oncesi falandır.

  • golgem var iyi ki golgem var  (23.01.17 15:39:13)
8 sene önce hepsiburada'da pazar yeri sistemi yoktu zaten. Yani bütün ürünlerin satıcısı hepsiburada'nin kendisiydi. Böyle bir sorun yaşanması garip geldi bana. Ben su ana kadar sorunsuz ve cok uygun fiyatlara alışveriş yaptım oradan.

  • sfteses  (23.01.17 16:01:35)
düzenli olarak kullandığım webdenal var tavsiye ederim.

  • ukde  (23.01.17 17:25:10)