assasin's creed'e dair

ilk oyunu 5 kere bitirmis, seriyi de az cok bilen biri olarak soruyorum. film nasildi? fragmandan izledigim kadariyla bazi detaylari degistirmisler, hosuma gitmedi.

film kimin uzerinden gidiyor? altair mi ezio mu? oyunu seven bilenler film icin ne dusunuyosunuz?

engizisyon falan diyordu yanlış hatırlamıyorsam. altair veya ezio değil başka bir karakter olabilir.

  • antikadimag  (24.12.16 18:59:23)
Filme gitmeyin boşuna güzelim hikaye mahvedilmiş.

  • murtiii  (24.12.16 19:48:28)
Kısıtlı film süresi yüzüden konu çok parça pinçik ve öylesine işlenmiş. Ben ki gerçek boyutlarında ezio nun posterini odama zamanında asmış ve her gördüğümde selam vermiş adam olarak; FİLMİ BEĞENMEDİM.

spoiller vermeye gerek yok , sevdiğimiz ve hayranlıkla baktığımız bazı assasin atak hareketlerini görsel şov olarak sunmuşlar , atlamalar tırmanmalar veya hidden blade saplamalar vs. AMA HAYRANLIKLA BAKILACAK BİR SÜİKASTÇİ YOK.

1 sene gerçekten boşuna beklemiş gibi hissettim. Hayranlarının youtube a assasin parkhour hastagleri ile yüklediği videolar bile daha keyifli .

zaten neden 3 boyutlu olduğunu anlamadığım bir film. Boşu boşuna filmin renk kalitesini bir ton koyu izliyoruz. Adam atladı mı ? dumanların orda ne oluyor ? kim kime kılıç soktu derken film bi bakıyorsun bitmiş.

özetle bir assasin's creed hayranını üzdüler , gişe gelirleri de onları üzsün inşallah.

requiescat in pace
  • 1tam1ayran  (24.12.16 19:50:53)
film oyunlardaki hiçbir karakterin üzerinden gitmiyor, önce onu söyleyeyim. bu tarz oyun adaptasyon filmlerinden fazla birşey beklemeden gidiyorum ben, Warcraft'ı da böyle izledim ve ortaya acaip birşey çıktığı halde gerek cgi, gerekse aksiyon açısından çok eğlenmiştim. ama ben AC filmini izlerken kalkıp gitmemek için zor tuttum kendimi. olay örgüsü, anlatım tarzı, dövüş sahneleri bana göre korkunç derecede yetersiz işlenmiş. filmin başından sonuna kadar "birşeyler eksik" demekten kendimi alıkoyamadım... o kadar çok şey sıkıştırmaya çalışmışlar ama aslında aynı şeyi tekrar tekrar söylemişler ki, sıkıldığım zamanlar oldu.

ben de sizin gibi AC hayranıyım. ve eğer bir adaptasyon bekliyorsanız, bu o film değil. oyundan bazı yerleri kopyalayıp, farklı olayların üzerine yapıştırmışlar gibi. farklı karakterler, farklı bir abstargo, farklı bir animus gösterilmiş. olabilir, zaten tamamen AC evrenini göstereceğiz sözünü vermemişlerdi. fakat alternative universe olarak bile hoşuma gitmedi bu film. animasyon iyiydi güzeldi, ona birşey diyemedim. efektleri vurgulayan müzikler de güzeldi (sountrackler çok hoş), ama AC kadar aksiyonun, dövüş sahnelerenin vurgulandığı bir oyunda bu yönlerin eksik kaldığı bir film yapmak, olmamış...
  • mizore  (24.12.16 20:03:50 ~ 20:04:16)
Net kötü film. Hüsran.

  • jegapw  (25.12.16 00:32:31)