Yeni bilgisayar aldım fakat menteşe ekrana çok yakın iade etmeli miyim?

Merhabalar arkadaşlar. Firma ismi vermeden 3800'e bilgisayar aldım. Nedense kapak açıldığında sağ taraftaki menteşenin ekrana ufak baskı yaptığını gördüm. Yani sürekli değil fakat kapak sallandığında ufak ufak dokunuyor.

Ne diyorsun anlamadım diyenler için; hani parmağımızla ekrana basıyoruz da renkler dönüyor ya, işte ekranı her kaldırdığımda ufak ufak dokunuyor menteşe.

Başka nasıl anlatırım bilmiyorum.

Sizce ne yapmalıyım? 2 haftadan fazla oldu geri vermeli miyim?

Teşekkürler.

üretim hatası olabilir, menteşe gevşemiş olabilir, adamlara bilgi ver kesinlikle

  • kimlanbu  (12.11.16 21:31:34)
Menteşesi düzgün olmayan modellere bakmamak gerekiyor bunu öğrendim. O menteşe sorunu tüm pcye yayılıyor. Değişim isteyin

  • glamdr1ng  (12.11.16 21:48:42)
Arkadaşlar menteşe gevşekliği değil de ekran plastiği plazmaya çok yakın. Yanlış anlaşılmışım sanırım.

  • kırıkkalpleryolcusu  (13.11.16 14:09:34)