şu mesajı yorumlayalım mı genşler?

mesajı aktarıyorum.

ben seninle acık konusucam. Biz şimdi tekrar konuşarak birbirimize alışıcaz, birbirimizi yanımızda isticez, özlicez.
Ben sana dokunamadıktan sonra, seni görüp sana sarılamadıktan sonra ne önemi var. Belki hayatımıza birileri girecek, ben veya sen biriyle tanışacaksın. Ve yine başladığımız noktaya geri dönücez. İkimizden biri üzülecek. O yüzden daha fazla alışmadan(eski günlerdeki gibi) bunları konuşmamız lazım. Kendimi sana tekrar kaptırıp sonra üzülmek istemiyorum. Sen kendine güveniyor musun bu konuda? Sonucta uzak mesafe ilişkisi durumu olacak ortada. Nereye kadar böyle gidecek?

durum anlayacağınız üzere long distance relationship.
bu mesajı yazan kadın kişisi.

Kadın diyor ki erkeğim seni öpmeyim koklamayım neyleyim seni. Özlerim yoksun ararım yoksun seveyim böyle ilişkiyi diyor. Yani aslında istiorum ama senin götün yiyor mu diyor bir yandan da

  • gozu acik sevisen yahudi  (29.09.16 00:15:09)
iki yorum getiriyorum:

1) yazım yanlışı ve anlatım bozukluğu var mesajında. türkçesini geliştirsin.

2) diyor ki; ya her şeyi göze alıp devam edelim, ya da hiç olmasın.
  • dead and broken  (29.09.16 00:19:47 ~ 00:20:09)
sen kendine güveniyor musun kilit soru. senden gaz almayı bekliyor yaparız ederiz tarzı. altı boş vaadler verme, bu iş hakikaten zor.

  • cekilmis gayfe  (29.09.16 00:19:50)
Caz, cez diye diye okuyamadim ve yorumlayamadim genc. Okudugum ilk cumleden anladigim acik konusacakmis, konusursaniz ozleyecekmis. Ben bundan konusmayalim dusuncesi cikariyorum.

  • shadowcat  (29.09.16 00:40:15)
Tırmala demiş. Tırmalama.

  • arnold schwarzeneger  (29.09.16 09:36:36)
seviyosan sahip cik.

  • jimicik  (29.09.16 09:41:09)
"sen bu taşın altına elini koymaya ne kadar isteklisin, ne kadar cesaretlisin, bunu görmek, hissetmek istiyorum" da demiş. çünkü zaten bunu daha önce yaşamışsınız ve sorunlar çıkmış. güveni ya da özgüveni kırılmış olabilir. haklı bence. hiç istemiyor olsa son 2-3 cümleyi hiç yazmazdı bile bence.

  • matrix  (29.09.16 10:16:20)