sakinleşmek için önerebileceğiniz bişey? ilaç fln da olabilir?

çok acil sinirden içim içimi yiyo kafayı yicem

ilaç yazılsa nasıl alacaksın, yeşil reçeteye tabi olmayan seni kesecek bir şey yok. Seni daha da sinirlendirmek istemem.

Salla ilacı falan da çok kötüysen sinir krizine girmiş gibi yap hastaneye götürsünler, sana bir diazem yaparlar pamuk gibi olursun.
  • kimlanbu  (06.12.09 16:45:50)
papatya veya ogulotu(melisa) cayları

olayları yazarak tekrar gozden geçirmek

Film izle, hayal kur, dikkatini dagıtmak için bir seyler yapmayı dene.

edit: hayal kurmadan kasıt uzanırsın, kollar becaklar vucuduna deymez.Once biraz derin nefes alırsın. Sonra ççooook sevdiğin bir yer olur ya da su an bulunduğun ev olur onu canlandır kafanda. Yani rahat canlanan bir yer. Sonra buradan cıkıp sokaga inip istediğin yere istediğin vasıta ile gidebilir bu arada vasıtada diger insanlar la konusabilirsin. Rol modelin vs...
  • ilkdefa  (06.12.09 16:49:39 ~ 16:56:19)
pasiflora

  • orqan  (06.12.09 17:05:07)
belki geç olmuştur ama benzer şeyler yaşayanlar için gelsin. spor yap, yor kendini.

  • jaaaccckkk  (06.12.09 17:08:24)
Yastığa vur.

  • paddle steamer  (06.12.09 19:32:32)
kapali yerde kalma cik dolas, kalabalik mekanlarda takil.

  • atmacaged  (06.12.09 19:57:37)