bira göbeği

bugün pantolon dar gelince el attım bu mevzuya!

antalya'nın sıcağında yaz okuluna kalan bu iki-üç bünyenin serinleme, ferahlama v.b. amaçla 2 ay boyunca gün atlatmadan içtikleri biralar başlarına büyük bela oldu. aslında arkadaşın amca oğlu efes'in dağıtımında çalıştığı için kasasını ucuzdan atması daha büyük bir etken oldu.

şu sıralar sınavdı tezdi uğraşırken ağzıma sürmüyorum ancak göbek resmen saldı kendini.

Bu göbeği eritmem için kısa sürede iyi sonuçlar verecek işlemler nelerdir.

yüzme

  • enter saltman benim  (03.12.09 21:49:13)
düzenli seks

  • z_victory86  (03.12.09 22:03:00)
2-3 hafta yemeye içmeye dikkat edersen de gider.

  • cedric  (03.12.09 22:09:50)
mekik

  • quanta  (03.12.09 22:25:37)
bira göbeğini öyle kolay kolay eritemezsin cok olmamasına rağmen spor salaonuna başladığımdan beri yaklasık 2 ay oldu.Haftada 5 gün 1bucuk saat mide calısmanın neticesinde bile alt bölgeyi pek eritemedim sende özellikle o bölge konusunda pek ümitlenme.Tabi yinede bu benim kendi fikrim ;)(Hafif tempolu uzun kosular yapabilirsin bak bunun faydasını görürsün,mekik hareketlerinide aç karnına yaparsan mevcut yağlarını yakar vücud)sana kolay gelsin simdiden.

  • soulmate  (03.12.09 23:12:51)
soulmate arkadaşım, bu yazım sana, soruyu soran arkadaş ta hisse kapsın.

öncelikle haftada 5 gün vücut çalışılmaz. çalışsan da pek bir randıman alamazsın. zira, kası geliştiren olay, kaldırılan ağırlık kadar arada dinlendirmeye de bakar. 3 farklı yerde uzun süreli çalışma imkanım oldu şimdiye dek. hepsinde de "haftada en fazla 4 gün gel ve 1'er gün arayla" diye uyardılar. işte o aradaki 1 günde de kasları dinlendireceksin. uykunu iyi alıp, yemeğini yiyeceksin. gör bak nasıl kas fışkırıyor!

bu arada, şunu da belirteyim, her ne kadar eskiden sporcu olsa da 130 kilo olmuş olan babam düzenli koşu ve mekik hareketleri ile 4 ay içinde tam 20 kilo verdi. yalnız mekiği çekerken dikkat edelim, hem karın, hem boyun kaslarımızı zedelemeyelim. sakin sakin, yavaş yavaş çekelim.

ayrıca, salonlara gidenler bilir. yanlarındaki demirlere tutunularak ayakların yerden kesildiği, karına doğru çekildiği alet var, o çok işe yarıyor bak.(adını unuttum şimdi)
  • enduksiyon bobini  (03.12.09 23:52:06)
haftasonunu detoksa ayır ondan sonra başla diyete derim
meyve ve sebze suyu içerek (Hazır değil!) sigara ve diğer tehlikelilerden uzak 2 gün bünyeni ve bağırsaklarını kendine getirecek hatta biraz da spor mükemmel

Kıskandım ya ben de yeniden başlayayım.
  • chaud  (04.12.09 00:15:27)