Schengen İtalya

Arkadaşlar İtalya'dan Schengen almak için başvuracağım ama iş güç yok, öğrenci değilim. Bankada 6bin tl civarı var, üzerime bir ev tapusu var ve babamı sponsor olarak göstereceğim. Ayrıca ekstra yapmam gereken bir şeyler var mı? Şunu da yaparsan iyi olur dediğiniz? Bir de sizce vermeme ihtimalleri nedir?

Teşekkür ederim.

vermezler gibi

  • nrmnm  (15.08.16 22:05:08)
Baban sana bir miktar para yollasin o haliyle hesap dokumu al sonra babana geri ver. Babanin hesap dokumu senin hesap dokumun arti tapunla saniyprum verirler.

  • regina phalange  (15.08.16 22:16:33)
Bu aralar italya hep red veriyor. Başkalarına yönelmeni tavsiye ederim.

  • dropbox  (15.08.16 22:21:57)
italya zorlaştırmış. daha 3 ay önce danimarka'dan vize aldım 3 güne çıktı. aynı belgeleri italya'ya götürdüm kesmedi, babamın iş ortağının vergi levhasına kadar istediler. daha sonuç da çıkmadı bekliyorum... gerçi ben oturum vizesi için başvurdum belki ondan da farketmiştir.

  • ambrosia  (15.08.16 22:45:32)
Bu zamana kadar hep babamın sponsorluğuyla italya vizesi aldım. Bir zorluk olmadı ayrıca idata zaten vize verilmeyecek evrağı teslim almaz. Ama bu ara italya zor veriyorsa macaristandan al. Ekmek alır gibi vize alabiliyorsun macaristandan

  • suicides underground  (15.08.16 23:25:11)