şu kasko trafik sigortası fiyatları nasıl?

2015 model 94bin bedel biçilen araç için 550 trafik 1100 kasko teklifi verdiler. fiyatlar nasıl?

Harika teklifler. ama clozlara iyi bak, her türlü teminatı içersin, ucuz sigortalarda bir yerlerden kacırıyorlar mutlaka cunki.

  • anonymice  (02.07.16 20:25:01)
biri anadolu diğer neydi tekrar bakmam lazım ama o da sağlam bir şeydi. klozlar da geçen senekinden bile iyi gibi.

madem öyle yaptırıyorum.
  • maxc  (02.07.16 20:26:15)
Şartlarda bir yamuk yoksa çok çok iyi ücretler. (fiyat denmez ona. :) )

  • grgn  (02.07.16 20:37:22)
Aynen abi klozlar onemli ben ucuza yapiyorum diye teklif geciyor sigortacilar bana inceliyorum riskleri dusuruyorlar.hasar odemesi 100k koymus misal,oo cok para gibi geliyor ama ben ml jeepe patlattim,hasar 150 cikti,allah vere klozlari yuksek tutmusum.karsinin hasarini yuksek tutun cok onemli.kaskonun firmasi onemli anadoluysa tamamdir,trafik en ucuzu hangisiyse o.

  • duptıs  (02.07.16 20:40:56)
niye lem sigortam.net bile fiyat diyor ondan iyi mi bileceksin :p

aldım gitti, teşekkürler.
  • maxc  (02.07.16 20:41:59)
oha bedeveymiş :( 1700tl verdim içim hala acır.

  • tamam onu da ben yaptım  (02.07.16 21:42:38)