Survivor fanları hk.

survivor izlenir mi falan demeyeceğim, müsait olduğumda izliyordum ben de. 1 aydır evde tv yok diye izleyemiyorum. ama arkadaş, her gün 2-3 entry okuyorum bu başlıkta.

bu nasıl bir spastiklik lan?

mesela bu ne lan? imgur.com
adamın istediği olmadığı diye neleree getirmiş lafı :))

bak cidden anlamadım bunu ha. arkadaşlar bu neyin kafası? neyin yaşantısı? insanlar ne yaşıyor da böyle oluyor hakikaten merak ediyorum.

yani şöyle diyeyim: survivorı en ince detaylarına kadar izlersiniz, hiç kaçırmazsınız vs. bunda hiç acaiyp bur durum yoktur. duruş açısından game of thronesla survivor arasında fark yok bana göre. ama programda istedikleri olmadı diye sinirlenip sağa sola küfürler yağdırmak, sonra kanalı silmekle tehdit etmek nedir lan? ciddi msiiniz abi?

BU NEEE?? :)))

eski survivorda tuttuğum insanlar da oldu, elendiklerinde hayalkırıklıgına da uğradım ama.
o kadar. yani bi tık ötesi yok :) dizide beğendiğin kişinin ölmesi gibi bişi işte.

neyse. sorum bu: BUNLAR NE YAŞIYOR?

bu nedirr :))))

imgur.com

ya benim aklımı savunun arkadaşlar. bu ülke ne zaman bu hale geldi :))))
  • tchuck  (28.06.16 11:11:56)
eski kız arkadaşımla izlerken çok eğlenirdim, yarışmacılar bir süre sonra sanki sizin ortamınızdan insanlarmış gibi oluyorlar ve taraf tutuyorsunuz. Oyunlarda tahminlerde bulunuyorsunuz, acunun yaptığı/yapacağı çakallıklar hakkında öngörüde bulunuyorsunuz.

Yapılan çirkeflikler, dedikodular hakkında empati kurup karakter analizi yapıyorsunuz.

Kafayı dağıtmak için güzel bir programdı, ayrılınca izlemeyi de bıraktım, izlettiren yarışma değil muhabbetmiş. Bu kadar fanatik bir şekilde izleyenleri de holiganlara benzetiyorum, adamın belki tek eğlencesi budur, bu şekilde deşarj oluyordur, saygı duyarım
  • kimlanbu  (28.06.16 11:15:41)