ttnet dışındaki internet servis sağlayıcıları?

ttnet dışında kimler var neler var nasıl çalışıyor bu sistem? hangileri iyidir? ttnet kullanmıyorsanız ne kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?

arkadaş iki saatte bir internet kopuyor arıyorum kayıt alıp ertesdi gün arıyorlar, efenim düzeldi mi internet düzeldi tamam o zaman iyi günler diyip kapatıyorlar. arkadaşım diyorum sorun o zaten bi kopup bi bağlanıyor gel bi bak arıza mı var nedir olay.yok hatta sağlam gözüküyormuş o yüzden gelemiyoruz gibi saçma cevap verdi adam.

derdim o dur ki gına geldi ttnet ten.internete başka hangi firma yardımıyla bağlanırım onu soruyorum?

ttnet'ten kaçıp, uydunet(kablonet)e geldim.ilk 1 hafta problem yaşadım, 2 aydır taş gibi maaşallah. 1 aylık sınırsız 30 küsür lira (1mb)

  • togi  (18.11.09 23:45:17)
ben istiyorum ki ttnet le alakam hiç olmasın. Yani bu adamlar bana hata ttnet ten ya da telekomdan falan demesin, nasıl oluyor o işler tam bilmiyorum gerçi. bu Süperonline fiber optik olayı iyimiş mesela var mı kullanan eden?

  • aysiku  (18.11.09 23:51:48)
superonline fiber optik büyük sitelerde varmış , araştırmıştım. yurt dışı çıkışlarda uydunet de telekoma bağlı. ama yakın bir gelecekte, isimlerinin hakkını verip, uydudan çıkış yapıcaklarmış(telefondaki teknik destek görevlisinin yalancısıyım).

  • togi  (18.11.09 23:58:23)
fiber optik iyide her yerde yok sitesinden gir bi bak istersen senin bulunduğunyerde varmı diye

  • pposeidon1  (19.11.09 00:16:16)
superonline'ı araştır, oturduğun yerde sistemleri kuruluysa şanslısın. ttnet ile aynı fiyata 10 kat sınırsız internet ve sabit telefon numarası falan alıyorsun. telefon için sabit ücreti de yok. sitesinde epey ayrıntıları var kampanyanın.

  • robin crusoe  (19.11.09 02:49:15)