Gençler selamlar

Bu kadınsa benim gördüklerim ne aq?
Bu ne güzelliktir?
Kırk yıllık yoğurtçuyum böyle kase görmedim.
Yavaş aç. Anladın sen.
img1.aksam.com.tr

Burnu çok çirkin.

  • la rana  (31.05.16 18:25:37)
(git: store.donanimhaber.com ) uu beybi

ulan bu dh'de bir alem, sanki karikatürü kendi çizdi izin yok diyi
  • tamam onu da ben yaptım  (31.05.16 18:28:45 ~ 18:45:42)
Meme güzel tabii de kadında bir tuhaflık var, çözemedim.

  • soso  (31.05.16 18:29:28)
Ben zaten kusursuz güzellikten yana değilim.
Benim olucaksın huleeyynn

  • Goddard  (31.05.16 18:36:39)
O da seni bekliyordu memelerini açıp.....

  • damdanakan  (31.05.16 18:38:35)
@damdanşaapan, güldürdün beni. Zaten açmasın böylesi daha hoş. Ama hatun çogzel.

  • Goddard  (31.05.16 18:43:45)
ayı 31'i olduğundan sanırım bu azgınlık. yoksa bu kadına güzel diyebilmek için sağlam bir beyin gerekiyor.

  • hakim oynayin dedi  (31.05.16 18:44:24)
başıma bir şey gelmeyecekse beğenemedim pek. "sıcaklık" hissi vermedi yani. insanla dalga geçen, bar'dan çıkmayan, instagramda hep yemek fotosu paylaşayn tikky'leri andırdı. beğenmedim tabi ama dışlayacak kadar değil. oturur bir tavla oynarız isterse. gerçi cep telefonu elinden düşmez bunların. tavlaya odaklanamaz.

  • matrix  (31.05.16 18:44:52)
Beğenmeyenlere bak, haspalarım verse soluksuz..... Tööööbe. Sövdüreceksiniz şimdi aq.

@hakim, biz ayırmıyoruz günlere göre. Her günüm böyle benim.
Zaten dedim ya benim kusursuz güzellikle işim olmaz. Doğaya ters.
  • Goddard  (31.05.16 18:49:44)
@Goddard:

birini beğenme kriteri sadece onunla sevişip sevişememek midir ki? :) düşün seni bir hatun sadece sevişebilmek için beğeniyor. onun dışında 5 kuruş değerin yok. bunu nasıl karşılardın? insan ereksiyon bile olamayabilir bu durumda yeri gelir hani :)
  • matrix  (31.05.16 18:55:18)
Sen ereksiyon olmayabilirsin aga herkesi kendin gibi sanma.
Hatun beni sevişmek için beğeniyorsa değer kriterimi kuruşla ölçemem.

Beğenmediğim hatunla sevişmem, sevişmesiğim hatunu beğenmem.
Her zaman dediğim gibi, pompaya devam.
  • Goddard  (31.05.16 18:59:15)
Goddard verdiğin cevaplar harika ya :D

  • tamam onu da ben yaptım  (31.05.16 20:54:04)
hmm güzel. bi köylü güzeli havası var. yüzü pek özenebilecegim
bi güzellikte değil benim için, ama o memeler bende olsa var ya off lan

  • madeleine elster  (31.05.16 22:11:21)
Kadin cok guzel degil, memeleri guzel. Hem memeleri hem kendi guzel olan Katy perry.

  • stavro  (31.05.16 22:17:47)
vamp kadın tabiri caizse.

ben daha domestik tercih ederim.
  • anonymice  (31.05.16 22:26:14)