İtaatkar hatunlara güzelleme

Galiba içimdeki master uyanıyor diye düşünmeye başladım. İnsan belli bi yaştan sonra istediklerinin farkına varıyor. Submissive kadının itaatkar davranışları iyice çekici gelmeye başladı. Sanırım daha önce fb gibi takıldığımız hatuna nerdesin diye mesaj attığımda ufak ufak su yüzüne çıkıyordu. Yani bildiğin emir veriyorum buraya gel falan diye. Tabi ki hayat felsefem bu değil ama dediğim gibi işte :)
Üstünde tamamen hakimiyet kurmak, onun da bundan hoşlandığı müddetçe geçerli, yoksa olay hiç de istemediğim yerlere gider. Bazı kesimlerce bu erkeğin kendini ispatlama çabası, karakterindeki eksik gördüğü yerlerin üstünü örtme gibi değerlendirilebiliyor ama bence öyle değil. Siz ne düşünüyordunuz bu konuda? Bu iş nereye varır?

Bir de bu kişilik meselesi olduğundan sonradan öğrenilen bir şey değil, her iki taraf için de geçerli.

  • Goddard  (28.05.16 21:41:28)
Nebliiim yatakta belki, ama kalk buraya gel dediginde sip diye gelmesi, kadina oyle emir verir gibi konusmak falan benim garibime gidiyo hep.

  • chiper  (28.05.16 22:22:10)
Babanızın annenizle, sizin babanızla, sizin annenizle ilişkiniz nasıldı? Önemli sorular bunlar. İtaatkar kadınmış.

  • damba  (28.05.16 23:10:27)
Kekoysan normal. Özüne dönmüşsün

  • hasmetizm 2046  (28.05.16 23:11:44)
lol

tamamen role play ise eh belki ama diğer türlüsü tertemiz kekoluğa giriş 101 oluyor. pure role playe evet kekoluğa hayıf!

yani kadına her ikinizin de bu işten eşit düzeyde hoşlandığınızı/hoşlanacağınızın garantisini hissettirirsen (ki en zor kısmı budur) iyi hoş.
  • shotgunwoman  (28.05.16 23:17:14)
@shotgunwoman noktası virgülüne dokunmadan +1.

  • lucius marcus  (28.05.16 23:21:58)
benden de bi lol.

her söylediğime ok diyen insan kadın erkek olmadan benim için düşüncesi/fikri olmayan bi insan demektir. gram çekici gelmez.
  • washe  (28.05.16 23:29:11)
Benim için kadının mutlu olması esastır. En çok bundan zevk alırım, bunu baz alırsak benim zorumla olacak bir şey değil zaten. Kekolukla alakam yoktur yalnız onu da söyliyim. Çünkü biliyorum bazı kadınlarda şartlar sağlandığında direkt bi talep olmadan istemeden ortaya çıkıyor. İşte kadının bu halini seviyorum.

  • Goddard  (28.05.16 23:31:11)
sıkıcı bence biraz. sürekli gözümün/ağzımın içine bakan bir kadının özgüveni olmadığını düşünürüm. karikatürleştirmek gerekirse "kocacım ne derse o, herşeyi bilir o" tarzı bir şey cidden sıkıcı. sevgilimin/eşimin benden geri olmasını istemem. ya da ileri. yan yana olmalıyız.

  • matrix  (29.05.16 00:27:59)
Itaatkar hatun yoktur. Mecbur kalmis vardir. Iki gun sonra basina olmadik isler acar.

  • isott  (29.05.16 02:55:59)
itaat kadinda default olarak vardir. ozellikle turkiyede. sadece yonetmesini bileceksin. benim tecrubem bir ispat cabasi degil, hatun kisisi karsi tarafin oyle olmasindan hoslaniyor. oyunun kurali bu.

  • bim tribi  (29.05.16 10:58:13)
bu submissive kadın veya erkekler meselesi oldukça karmaşık. dışarda kök söktüren erkek yöneticinin bir partide tasmasyla gezdirildiğinide görebilirsiniz, ağzına vur lokmasını al tipte bir kadının içinden inanılmaz dominant bir sahibede çıkabilir, kadın kendisini dövsün diye yalvaran erkek kölede. cinsellik çok başka bir alan ve bence gerçek hayatta ki rollerle, duruşlarla her zaman örtüşmek zorunda da değil. bu role play olabileceği gibi, gerçekten bdsm kültürünü içselleştirmiş ve 7/24 buna göre yaşayan insanlarda var.

her iki tarafında rızası ile yaşanan şeyler sadece o iki kişiyi ilgilendirir. ancak karşınızdaki kadının submissive olması size daha çok sorumluluk yükler. gerçek bir efendi veya sahibe, "use" ile "abuse" arasındaki farkı bilir. bdsm konularını biraz araştırabilirsiniz.
  • Phoebe  (29.05.16 21:02:54 ~ 21:03:49)
hele emir vermeden bakışlarından ne dediğini anlayabiliyorsa ne büyük haz :)

izlemediysen 2002 yapımı sekreter filmini izlemeni tavsiye ederim.
  • asdasdas  (29.05.16 21:39:14)
yatakta evet ama haricinde hoş değil

  • tantunisultansüleyman  (30.05.16 12:07:17)