Hatuna görüşmek istemediğini belirtebileceği soru sormak

Direkt hayır görüşmek istemiyorum gibi bir şey söylemek kabalık olur. Öyle kezoluk yapacak biri değil. Dün tanıştık, biraz hoş bir muhabbetimiz oldu onun açısından da öyle olduğunu düşünüyorum. İzmir e arada bi geldiğini söyledi. Sen de artık gelirsin sık sık dedi. Bunu neden söyledi bilmiyorum öyle büyük anlamlar da yüklemek yanlış olur. Ben şimdi instagramdan izmire geldiğinde haberim olsun numaram bu yazıcam. Nasıl yazabilirim? Özellikle hatunların fikrini merak ediyorum.

Ee kendin de yazmışsın işte "İzmir'e geldiğinde haberim olsun, numaram bu" :)
Bence daha uzun ya da sevimli olmaya çalışan bi mesaj yerine bunu yazmalısın.

  • megalomaniac  (28.05.16 20:41:26)
bence en tatlısı "geldiğinde vaktin olursa görüşelim" demek, böylece görüşmek istemezse kaçışı olur.
- "numaram şu, izmir'e gelince vaktin olursa görüşmek isterim."
- "aa tabii, bazen çok az zamanım oluyor ama fırsatım olursa haber veririm."
bakın ne güzel. ama sizin yazdığınızda da hiç sıkıntı yok.
  • kobuzchu kiz  (28.05.16 20:43:07)
Soruyu anlamıyorum. Öyle bir soru soracaksın ki kadın sana görüşmek istemiyorsa görüşmek istemediğini belirten bir şey yazabilsin mi?

  • shadowcat  (28.05.16 20:47:02)
@shadowcat, evet istemiyorsa baştan söyleyebilsin meşgul etmesin aklımı da.

  • Goddard  (28.05.16 20:51:24)