terkedildim gibi bişey

erkek kişisi ilişkiyi bitirmek istedi çeşitli ve mantıklı sebeplerden. kadın kişisi olarak istemedim. itiraz ettim vs. sonra ara verelim 2 ay sonra ben işlerimi toparlarım sen kendini toparlarsın dedi 2 ay sonra görüşürüz yine dedi. en sonunda galiba bu konuşuldu. sizce geri döner mi???

başkasını bulamayınca döner, seviyor zannedersin.

  • Goddard  (21.05.16 00:03:14)
Bi anlatır mısınız böyle skm sokum erkekleri nerden nasıl buluyorsunuz? :) Sözüm direkt değil ama dolaylı olarak senin için de geçerli. Unut onu bitti onun iş.

  • chiper  (21.05.16 00:06:13)
Geri donmez.

  • evde liyakat kalmamis  (21.05.16 00:11:37)
kadın olsam ve böyle bir şey bana dense sabaha kadar cenin pozisyonunda ağlardım. itiraz mı ettin bir de. of of.. kıyamam. bonba gibi bişey at sen de ona.

  • japan  (21.05.16 00:12:08)
boşta kalırsa döner

  • gokhan atestepe  (21.05.16 00:13:22)
2 ay sonra ne hissettigine bakacak, eger hala sana karsi herhangi bir cekim (sevgi demiyorum, cekim diyorum) hissediyorsa ve o arada birlikte olacak baska birini de bulamamissa sana geri donecek, ama yalnizca daha cok canini acitmak icin. kahrolsun bagzi erkekler. yapma bunu kendine ya, ben icerledim burada:(

  • equine  (21.05.16 00:16:34)
ayrılığa itiraz etmek :ď

bence canı senle takılmak istediğinde geri döner. ama olmasan da olursun onun için. sktir et bence.
  • madeleine elster  (21.05.16 14:46:01)
Uyudun mu yazar bir kaç aya

  • Take it away honey  (21.05.16 15:00:35)
sevgili bob, çocuk azalarak bitsin yapmış sende kabul etmişsin. bu saatten sonra dönmesi zor, dönerse daha iyisini bulamadığı içindir. dönmese de iki ay içinde zaten alışırsın ayrılık fikrine.

  • fucking colombian  (22.05.16 03:00:42)
birinin pesinde kosacak. olmazsa sana donecek

  • my pink  (22.05.16 19:40:03)
Yenisini bulamazsa ara sıra mesaj atar, yenisi cepte olasıya kadar yedektesin.

  • neferkitty  (22.05.16 19:41:34)
Boşta kalırsa belki.

  • arnold schwarzeneger  (23.05.16 10:28:41)
Biraz kendinize güveniniz olsun.

Bir ilişki muhasebesi yapın. Neleri doğru, neleri yanlış yaptınız. Mantıklı ayrılık sebeplerinde sizin kusurunuz var mı? Bunları bir liste yapın ve düzeltebileceğiniz eksiklerinizi düzeltin ve yolunuza devam edin...
  • kartallar yuksek ucar  (23.05.16 10:49:47)