tupras is gorusmesi

arkadaslar, tupras'tan bir is gorusmesi teklifi aldim. bildigimiz uzere koc grubunda sirket. sitelerinde soyle super boyle mukemmel firsatlar sunduklarini yaziyorlar. pek bi guzel. simdi oyle yada boyle tupras'ta calisan bir tanidigi olan varsa acaba ogrenebilir mi maas olarak ne gibi bir teklifle geliyorlar 6 senelik bir makina muhendisine? 6 senelik muhendisim ama adamlarin istedigi poziyonda 2 senelik bir tecrubem var. su durumda biliyorum ki 2 senelik muhendis muamelesi gorucem gorusmede. cok ucuk bir fiyat cekmeyeyim diyorum ama az biseyler soyleyip ucuza da gitmek istemiyorum. bir soruverin nedir fiyat politikasi. ikramiye durumlari prim durumlari nasil. lan olm bak 6 aydir issizim zaten cok ihtiyacim var elimden kacirmiym ama girince benim ayarimdaki adamin yarisi maasla basladigimi gorursem cok aci koyar beyaw. hadi bi yardim.

görüşme yaptığın adama sorabilirsin senin pozisyonundaki bir mühendis ne kadar maaş alıyor diye. iş tanımına göre sen de ona yakın bir şey istersin. bunu sormak ayıp değil.
umarım iyi geçer görüşme

  • sttc  (12.11.09 21:24:13 ~ 21:24:53)
pozisyon fln lagoongreen gmail e mail atsana bi, deneyeyim. bisiler ogrenebilir miyim.

fekat, hic de 2 yıl flndeme babalar ibi 6 yıllık tecrubene gore konus. su sıralar shell in kalite sitemı mı ya da onetim sistemı mı ne ona adaptasyonla ugrasıyorlarmıs diye duymustum.

yav en son gurcistanda flndın ne ara iş miş durumları değişti ?
  • bryan fury  (13.11.09 08:06:21)