Skype Uzerinden Ingilizce Ders Vermek

Yaklasik sekiz senedir ABD'de yasayan ve Ingilizce'yle 20 seneyi askin bir suredir hasir nesir olan biri olarak yakin zamanda boyle bir dusuncem var. Fizibilitesi nedir bilgisi olan var mi? Karsi tarafla ucret konusunda nasil karsilikli guven saglaniyor? Mesela, bana guvenip de pesin odemeyi nasil yapacak karsi taraf? PayPal uzerinden yapabilir elbette, ama iki taraftan birinin once davranip ya ucreti odemesi ya da dersi vermesi gerekmiyor mu? Ucretin onceden verilip dersin bitiminde hesabima gecmesini saglayacak bir sistem var midir? Gerci bu sistemde bile dersin verildiginin ispati nasil olacak bilmiyorum. Tavsiylerinize acigim.

bu kadar büyütülcek bir şey değil ki bu dersi verirsin ücreti alırsın.önce ücret verip sonra ders alacak insan zor bulursun.ki deneme dersi vs. oraya girmiyorum bile.

  • valkin rockefeller  (01.05.16 19:57:21)
Online yapılan işlemlerde önce ücret verilir sonra hizmet alınır diye geliyorum. Herhangi bir kişinin mesela ders alıp ücret ödememesi neticesinde herhangi bir itibar kaybı olmaz ama ders veren kişinin itibar kaybı daha büyük olacağı için, dersi verenin ücret aldıktan sonra ortadan kaybolması daha düşük bir ihtimaldir. Neticede her türlü komplikasyon açık bir durum ama ben kendim şahsen önce ücreti alıp sonra ders vermek istiyorum bu kadar basit.

  • telaki  (01.05.16 20:07:24)
önce dersi verirsiniz, ardından karşı taraf parayı hesabınıza yatırır. yüzyüze buluşup ders verdiğiniz zaman bile kimse dersten önce parayı vermez

  • avonkatalogu  (01.05.16 20:11:48)
Önce kim ödeyecek meselesinden ziyade yukarıda sorduğum teknolojiden haberi olan arkadaşlar yorum yaparsa daha çok sevinirim. Yaklaşık 7 milyon kişinin gelir vergisi kaçırdığı bir ülkenin ortalama bir vatandaşına hem de internet üzerinden güvenmek kolay bir şey değil.

  • telaki  (01.05.16 20:16:04)