cihangirli motorcuların otopark dramı

merhaba dostlar,

öncelikle cihangirliyiz diye hemen vurmayın, biz cihangirin son fakirlerindeniz. hatta otoparkçıya da aynısını söyledik ama indirime yanaşmadı. şimdi biz eski kiracı, ev de eski ev olduğundan burdan çıksak daha uygun bir yer bulamayacağız. yoksa gönül ister ki aynı paraya ya da biraz üstüne otoparklı yerlerde oturalım. motor sevdamız ağır bastı, aldık bir büyük cc motor. ama sokağa bırakmaya korkuyoruz, kilidi de olsa, alarmı da olsa yılların birikimi. hırsız kafaya koyarsa her türlü götürür diyorlar.

motoru alırken bütçeyi sonuna kadar zorladık, ayda 200 lira otoparka veremeyeceğiz. almasa mıydık noktasında gelmek istemiyoruz dostlar, bu da bi tutku işte. var mıdır önerisi olan, iç rahatlatacak olan? hatta var mıdır firuzağa civarında olup bizim garaja-bahçeye çekiverin diyecek olan? (bi nevi piyango ümidi)

hayırlı olsun ve allah kolaylık versin demeye geldim. dediğin ciddi sıkıntı var otopark konusunda. ucuz yollu bir çözüm bulursun inşallah.

  • sutlu nescafe  (14.04.16 22:16:11)
cihangir'de akilli adam olmadiginin vesikasi olmus bu sanki...

  • e haliyle  (14.04.16 22:16:29)
apartmanın bodrumu gibi bir şeyi varsa oraya sığdıramaz mısınız son çare :/ biz her gün bisikletleri daireye taşıyoruz mesela.

  • ruhen hastayim ben  (14.04.16 22:29:35)
inşallah paranın bir kısmı kask, mont, dizlik vs gibi güvenlik ekipmanına gitmiştir diyerek gireyim. öneri olarak da cihangir parkının altı otopark biliyosundur onun önünde sağında solunda bir yerlere bırakabilirsin bence kilitleyerek. zaten etraf epey aydınlık oluyor parkın ışıklandırması, isparkın ışıklandırması vs. otoparkın güvenlik kameraları var sağda solda cafeler var onların da kameraları vardır. ayrıca o sokağın sonunda 2 tane daha otopark var. hırsızlık yapmak için epey saçma bir yer haline geliyor bu özellikleri sayesinde.

  • 10032007  (14.04.16 22:39:42)
dostlar sağolun. apartmanda yer yok malesef, ilk aklımıza gelen oydu ama bundan önce 125liği bile sığdıramadık.

ekipmanımız var, hatta büyük motordan önce onlar vardı, eski motorcuyuz. isparkın oralar dediğiniz gibi uygun görünüyor ama bize uzak. sokağa bırakacaksak bari yakında olsun, alarm bi işe yarasın diyoruz.

otopark hikayeleri de pek ürkütücü, son çare olarak hırsıza mektup yazıp motorun üzerine bırakacağız bu gidişle.
  • minguinho  (15.04.16 00:34:09)