eski sevgilinin uzun zaman sonra araması

sevgili duyuru ahalisi uzun zaman önce takriben iki yıl önce sanal alemden birisi vardı. kendisiyle yer yer yakın, genel olarak uzaktan bir ilişkimiz oldu. kendisini çok sevdim ve bunu da belli ettim. kız ise beni sevgili olarak görmedi ama beni de kaybetmek istemediği için arkadaş kalabileceğimizi ifade eden sözler söyledi bense bu durumun bana acı çektireceğini kabul edemeyeceğimi ifade ettim. gel zaman git zaman annesiyle tanıştım. kendisi beni çok sevdi ve hatta yer yer kızının zor biri olduğunu pes etmemem konusunda da bana tavsiye verdi. ama gel gör ki kız iflah olmadı ben de peşinden koşmadım ve bi beş ay konuşmadık. bu süreçte ben de kendimi toparlamaya ve sevilmediğimi kabullenmeye başlamıştım. bir bahar günü kendisi beni tekrar aradı ve konuşmaya başladık eski anılardan, neler yaptıklarından. o yaz kendisiyle kavga ettim ve hiç iyi şeyler söylemedim. ona ulaşabilecek her şeyi sildim. bu cumartesi kendisi beni aradı biraz konuştuk kalbini kırdım senin dedi biraz kendimden anlattım biraz onu dinledim ama kafam hala net değil niçin arıyor, neden bana açı çektiriyor bi türlü anlamıyorum aramızda beş yaş var ve kendisi üniversite öğrencisi bense işinde gücünde biri.

En iyi 6. adamsın ama ilk 5'te değilsin maalesef.

  • Kovacic  (04.04.16 23:39:38)
1. çoluk çocukla neden uğraşıyorsun?

2. o küçük aklıyla ego tatmin ettiğini gerçekten göremiyor musun?

3. seni sevgili olarak görmeyen biriyle nasıl sevgili olabildin? bu duyuruda en ilginç olan kısım bu ^^
  • devilred  (04.04.16 23:41:41 ~ 23:45:01)
ilgi görmeye gelmiş. egosunu tatmin edip gider.

  • naberabi  (04.04.16 23:43:11 ~ 23:43:20)
aynı olayı lisede yaşadım. kız kendine meşgale arıyorsa, veya diğer alternatifleri deneyip olmuyorsa seninle zaman geçirmek/gönül eğlendirmek istiyordur.

yerinde olsam hoş karşılamam, bi daha kesinlikle rahatsız etmemesini söylerdim.
  • victum  (04.04.16 23:44:54)
Kızı ailesi şımartmış, basmışlar havayı, doğaya salmışlar. Şimdi kızın kendisi de ailesi de bunu zor biri sanıyor. Pes etme ne demektir ayrıca, yarışın sonundaki büyük ödül yapan nedir onu?

  • nice tnetennba  (04.04.16 23:46:43 ~ 23:47:15)
kız çok bencil sense çok naifsin, kırılgan ince ruhlu birisin.

belli ki bazı şeylerin kızı dizginliyor ve geri dönüyor sana fakat bu hatunun aklı bir karış havada.

sen kıza hayır diyememekle ona paso yüz vermiş oluyorsun. e şu sıralar hatun da yoksa sende haliyle evet diyorsun ve muhabbet tekrar kuruluyor ama kendini bu kadar harcatma.

ciddi bir şey olmaz bu kızdan ama diğer türlüsünü bilemem.
  • kupigometa  (04.04.16 23:49:29)
@devilred dediği 3. madde denedik olmadı tabi bu kızın söylediği benimse ileriye dönük umut.

  • kacakkk mi  (04.04.16 23:55:52)
Fenerbahçe'nin nöbetçi golcüsü Semih geldi aklıma. Sen de öyle bir şeysin, dakka 85'te oyuna girip gol atıyorsun. Gol şampiyonluk getirmiyor ama en azından bir umut.

Özetle; yedeksin, egosunu tatmin etmek istiyor. Seviş geç, sakın yüz verme.
  • sorumatik  (04.04.16 23:56:54)
Çoluk çocukla uğraşma

  • Frederick Co  (05.04.16 00:04:57)
Kendin edip, kendin buluyorsun.

  • arnold schwarzeneger  (05.04.16 10:18:16)
uğraşma, değmez.

  • manuel mandalina  (05.04.16 12:24:07)
Yapma bunu kendine, kızla bir daha hiç bir şekilde iletişim kurma. Bu karakterde birinden hiç bişey olmaz.

  • elikası  (05.04.16 12:26:57)
sizi bunca yıldır seviyor ama söyleyemiyor. siz sevginizi çok belli edememişsiniz sizin suçunuz. bence daha çok üsteleyerek hediyeler göndermelisiniz. zamanla sizin olacaktır.

  • uuth  (05.04.16 12:27:57)
o "olacak mı acaba bu sefer?" umudu çok kötü birşey.
olmayacak diye kabullen ve bitir gitsin.

diyelim ki oldu?
İlla bir gün, "o görüşmediğimiz arada ne boklar yedin" muhabeti açacaksın.
Öğrenmek istemeyeceğin şeyler öğreneceksin vs vs vs

Bitti diye kabullen ve bitir, yoksa çok canın yanacak
yanmışı var
  • Corc  (05.04.16 12:35:53)