Yurt Dışı Dil Kursu

yurt dışında dil kursuna(ingilizce) gitmek istiyorum bu yaz. hiç bir fikrim yok nasıl nereden araştırmaya başlayabilirim ya da daha önce deneyimleyen var mı nasıl yapmışssınz ? (öğretmenim. biraz param var )

Hangi dili ogrenmek istiyorsunuz?

  • ilkdefa  (30.03.16 22:27:39)
İngilizce

  • süngerbob  (30.03.16 22:29:14)
Öğrenci misin? Çok paran var mı?

  • himmet dayi  (30.03.16 22:29:35)
amerikaya gitmek istiyorsan, para da sıkıntı değilse kaplana bak.

  • naberabi  (30.03.16 22:31:18)
öğretmenim biraz param var

  • süngerbob  (30.03.16 22:36:06)
Ben yurtdisinda dil ogrenmenin uzun vadede, yani oyle bir yaz mevsiminde gitmekle ogrenilemeyecegini dusunuyorum. en az 1 yil bir seyler katacaktir.

  • kareem said  (31.03.16 00:34:11)
Ben iki haftalıgına kaplana newyork'ta gittim.

Londra'da EF'e de gitmiştim iki haftalıgına.

Ef kaplandan on kaplan gücünde daha iyi bence.

New Yorkta'da EF var, şehrin biraz dışındaymış ama kampüs gibi bir yer diyorlardı.
  • amarat  (31.03.16 09:06:57)
dostum bundan iki sene önce EF ile manchester'daki dil kursuna iki ay süreyle gittim çok çok memnun kaldım. o zamanlar piyasanın gayet altında bir fiyat önermiş, hatta üstüne ipad air hediye etmişlerdi.

eğitim anlamında da sosyal anlamda da mükemmel. ayrıca manchester'daki dil okulu 18 yaş altı öğrenci kabul etmediği için çocuk kreşi havası hiç yoktu.

kesinlikle tavsiye ederim.
  • sanzio  (31.03.16 09:33:00)
Amerika ve ingilterede geçireceğiniz 2 hafta fiyatına 2 aylık Güney Afrika'daki kursları tavsiye ederim.

  • aylakadam  (31.03.16 13:52:11)