can sıkıntısı, saç şeklini değiştirmek, belki yardım edersiniz...

ömrüm boyunca uzun saç kullandım, şimdi de belden bir karış kadar kısa olarak tanımlayabileceğim uzun saçlarım var, tek boy, uzun zamandır boya da kullanmıyorum, uçları haricinde baya sağlıklı saçlarım var çok şükür.

tek sorunu ince telli olması ve baya düz ama böyle deyince seyrek zannedilmesin baya yoğundur.

o kadar uzun zamandır böyle uzun saç kullanıyorum ki ara sıra hallerim geliyor ve farklı saç modelleri denemek istiyorum ama yılların emeği olan saçlarıma kıymakta da işin açıkçası cesaretli olamıyorum :) yakın arkadaşlarıma soruyorum azıcık cesaret versinler diye ama yok... hepsi yok saçlarının bu hali çok iyi diye vazgeçiriyorlar.

şimdi kıyaslayabilmeniz için sahip olduğum saç modeline;

www.modaa.net (benimki koyu kestane siyah arası)

ve istediğim saç modeline;

www.habergezegen.com (sürekli föne ihtiyaç duyan bi model ama bana çok hoş geliyor)

bakıp yorumlarınızı alabilir miyim?

cevaplarınız için çok teşekkür ederim :)

tabii bu fotoğraflardaki hatunlar çok hoş ve güzeller hangi model olsa onlara yakışır bence de, ben de sizin gibi düşünüyorum :)

uzun saç seviyorum ama boyun çevresinin biraz açıldığı saçlar hoş gelmeye başladı bana son zamanlarda. çekici yani ama anlamadım.
özetle hoş yani yapılabilir. arkadaşlarından falan cesaret vermelerini bekliyorsan istiyosun demek ki, bekleme yaptır gitsin.

  • naberabi  (17.03.16 22:11:24 ~ 22:13:13)
Kısa saç konusunda yüz tipi saç modeli karşılaştırmaları oluyor onlara bakmanı öneririm. Ben de kaybedenler kulübünde Ahu Türkpençe' nin saçlarına özenerek kestirmiştim tabiki onunkiler gibi sürekli fönlü vs gezemedim ama tepkiler hep iyiydi :))
Uygun modeli bulursan bence sana da yakışır.

  • cücegezegen  (17.03.16 22:13:09)
ben kadınların kendilerine yakışan saç modellerini neden değiştirdiklerine anlam veremiyorum, daha 3-4 hafta önce kız arkadaşım değiştirmek istedi saçını, ki sizinki kadar keskin bir değişiklik de değildi, sonra pişman oldu :) eve kapandı desem yeridir, halbuki çok da kötü durmamıştı, siz de aynı düşüncelere kapılabilirsiniz, dikkatli olun, bol güzellikle günler efenim.

  • dirty pussy and cock  (17.03.16 22:16:23)
değişiklik iyidir. saç bu nihayetinde, kötü bile olmuş olsa uzuyor bir süre sonra.

  • devilred  (17.03.16 22:20:16)
senin caren sarigul degil ama bobcut, victoria beckhamin fotolarina da bakabilirsin. yuz tipi konusundaki yoruma cok katiliyorum ama bu model hemen herkese gidiyor.

  • mavicorap  (17.03.16 22:40:40)
Saçın ince telliyse ve düzse burcu biricik'in bu saçı sende tutmaz, zaten yaz da geliyor sürekli fönlü gezemezsin. Öte yandan bu boyda bob kesimler bence düz saçlılara da çok yakışıyor, bence kestir. Güzel bir bob kesimin yakışmadığı yüz tipi yok.

  • ambrosia  (17.03.16 22:49:27)
@cambecemba modeller hakkındaki yorumlarınızı ve böyle uzun bir saçtan kısa saça geçmenin etkileri hakkındaki fikirlerinize yönelik açtım duyuruyu. yoksa ben de farkındayım tipe göre modele karar verilmesi gerektiğini :)

gönül isterdi şurada boy boy fotoğraflarımı paylaşayım asfgsdk ama işte orada burada fotoğraf paylaşmak da kolay değil.
  • nick ne olsun  (17.03.16 22:50:35)
bugün gelen bir delirme haliyle kısacık yaptırdım saçımı. mis gibi de oldu. sevmeseydim de kökü bende nasıl olsa, şiddetle tavsiye ediyorum ^^

  • devilred  (21.03.16 15:51:32)
pin.it Marioncuğumda durduğu gibi durur mu bilmem ...

  • Golden Ratio  (21.03.16 16:36:45)