Yağ Yakıcı Supplement

Selam ahali, şimdi ben spora başlayacağım 3-5 ay gibi bir sürede göbeği yok edecek fit görünüm sağlayacak bir kombinasyon peşindeyim. Öyle çılgın vücudum olsun six packlerim olsun derdinde değilim açıkçası.

Bunun için yağ yakmayı hızlandırıcı ve protein desteği olarak çevremdekiler supplement kullan diyorlar ama bu işi supplementsiz yapamıyor muyuz? Supplementin yaptığım kardiyoya ne gibi bir etkisi olur ki?

Bir de sadece kardiyo mu yoksa kardio + vücut geliştirme mi ya da bunların ağırlıkları nasıl olmalıdır sizce?

183cm-85kg olan birisi için yapılması en mantıklı gelen seçenek sizce nedir?

Supplement paralarını gördükten sonra bir de burada danışayım dedim. O paraya değer mi diye.

Sevgiler.

Öyle bir supplement yok.

  • angelus  (07.03.16 14:47:46)
ben de spora yeni başladım sayılır ama bildiğim kadarıyla tek başına kardiyo çok anlamlı değil, ağırlık antrenmanı da yapmalısınız. beslenmenizi de ona göre düzenlerseniz (ki internette istemediğiniz kadar bilgi mevcut, youtube'ta genç ve fit kanalını karıştırın) ve myfitnesspal gibi uygulamalarla kalori, yağ, protein değerlerinizi takipte tutarsanız olur bu iş.

  • nathanieltroy  (07.03.16 14:55:56)
Değmez. İşe de yaramıyor zaten.

  • hasmetizm 2046  (07.03.16 15:00:24)
Yağ yakıcı supplement dediğin l'carnitine'dir. Yani yağ yakımına %5'lik bir etkisi olduğu söyleniyor öyle ahım şahım bir etkisi yok. Bence kullanmana da gerek yok iyi bir cardio (hiit mesela) ve minder hareketleri serisi ile 3 aya rahat toparlarsın gözle görülecek kadar.

  • gozu acik sevisen yahudi  (07.03.16 15:12:06 ~ 09.03.16 10:36:16)
hardlinın 3 lu seti var cla, l cartine ve kafein hapı. 180 küsür tl. lcartine yağ yakıcı ayrıca spora gitme isteksizliği iyi geliyor performans artırma değilde yorulma süreni artırıyor diyelim. cla ve kafein hapı olsada olur olmasada ama bende iştahı ve tatlı isteğini azaltı.

  • mrthany  (07.03.16 15:40:07)
unutulan bir degerimiz; hydroxycut

  • lifeframe  (07.03.16 16:43:54)
yağ yakıcı falan kullanma bence. bu tarz kullanım yüzünden hastanelik olan arkadaşlarım oldu. bir tane akıllı vardı içlerinde oda şöyle zayıfladı ; düzenli uyku ve düzenli beslenme.

  • chelsea hotel  (07.03.16 18:23:09)
türkiyedeki hydroxycut çöp.

çünkü içindeki, hydronun asıl espirisi olan yohimbe isimli madde türkiyede yasak olduğu için yerine kafein takviesi yapılmış. yani çöp.

sağlam bir şey istiyorsan clenbuterol. piyasadaki l-carnitine ve türevleri ilaçların çoğu placebo etkisinden başka bir şey değil.

not:dnpye kadar gözünü karartma
  • skid row  (07.03.16 18:31:58)
cümleten eyvallah.

bugün başladım sadece kardiyo olarak 3 gün başlangıç olarak en azından vücut ısınana kadar sadece kardiyo devam edicem 4. günden sonra kardiyo+hafif ağırlık olayına gireyim diyorum. böylece baymadan giderim diye düşündüm.

yağ yakıcılar %5 gibi bir etki sağlıyorsa paraya değmez demek ki o zaman almıyorum (:

protein desteğine gerek var mı onu çözemedim hala.

DNP'nin ne olduğuna yeni baktım ve bana çok uzak olduğunu anladım.
  • pehlivan gibisin guresmek istiyorum  (07.03.16 18:41:50)