geneli adada geçen bir film?

şu son 3 yıl içerisinde kanal d'de yayınlanan bir filmin ismi gerekli. olaylar şöyle gelişiyor filmde:
bi grup adam uzak doğu sporları yapan küçük kızları kaçırıp suikastçı olarak eğitmek üzere bir adaya götürüyor. yıllar boyunca bu adadan dışarı çıkmadan çok ağır eğitim görüyo falan bunlar. yıllar geçiyoı böyle, birgün birileri koğuşlarına girip bikaç dakikaları olduğunu, birbirlerini öldürmelerini sağ kalan sadece bilmemkaç kişinin çıkmasına izin verileceğini söylüyor. bikaç gün sonra sağ kalanlar arasında kafes dövüşleri yaptırılıyor. sonunda 3 en yetenekli kadın kalıyor ve bunlar birileri için çalışan süper yetenekli suikastçılar oluyor. bundan sonrası şehirde geçiyor olayın. iki kadın çok çabuk yakalanıyor ve öldürülüyor diğerinin hikayesini izliyoruz. filmin sın sahnesinde bu bi tapınağa gidiyor o çıktıktan bikaç daikia sonra sevdiği adam geliyor kızı aramaya başlıyor falan. kız sokakta adamın onu aradğını görüp gülümsüyor ve son.
senaryoyu yazdım nerdeyse nolur bir bilen çıksın..

Ölüm Melekleri (Naked Weapon)

  • metraj04  (31.10.09 16:39:59)