Arkadaşlar beyniniz niçin bu kadar hassas?

niçin survivor izlediğinde eriyip gidecek kadar hassas bir beyniniz var?

mesela ben survivor izliyorum ve beynim erimiyor, azalmıyor, hala zeka gerektiren işler yapabiliyorum. sizin beyniniz bir suvivor izlediğinde azalacak kadar hassas mı :( niye? :(

not: yanlış anlamayın ya, survivor izlemeyenlere sormuyorum. survivor izlediğinde beyninin akıp eriyeceğinden korkanlara soruyorum.

metabolizma boyle, survivor kaldirmiyor. yapacak bir sey yok.

  • fortisvita  (10.02.16 16:50:05)
sen merak etme bence, ışığı gördüm ben. :(

  • sometimes the weak become the strong  (10.02.16 16:54:30)
başkaları adına utanmak eylemini iliklerime kadar yaşatıyor bu tarz ahmak yapımlar.
ayrıca nöron ölmesi diye bir şey de gayet var.

  • mesgul ve huzursuz  (10.02.16 20:51:38)
bence başkasının ne izlediği hakkında ''beyinleri akıyor, salaklaşıyorlar'' diye tespit kasanlar cidden daha embesil (sana demiyorum)

gün içerisinde sayfalarca akademik makale de okuyorum, kitap da okuyorum, nat geo ya da discovery channel da izliyorum ama iki dakka sözlüğe girip saçma salak entry de okuyorum. survivor'ın sözlükteki o entryleri okumaktan ya da facebook'a girmekten bir farkı yok, ya da müzik dinlemekten, ya da bi soluklanıp kahve içmekten.

ya da duyuruya girip bu soruyu okuyup, cevap vermekten, duyuruda takılmaktan da bir farkı yok. abartanlar cidden çok komik.

tipik herkesin kendisini en zeki sanma sendromu.

belki adam uyuşmak istiyor, vakit öldürmek istiyor.

Not: nagihan ve morgülcüyüm.
  • neferkitty  (10.02.16 20:58:24 ~ 21:01:41)
Sen izle kardeş, sen izlemeye ve uyumaya devam et. Iyi seyirler, iyi uykular.

  • smurfsmurfsmurf  (10.02.16 22:05:58)
Herkesin "Bu da izlenmez be kardeşim" dediği bir şey olabilir, kimi için bu Acun, kimi için Recep İvedik, kimi için başka bir şey. Kafa dağıtmak için şeylerden kalitesiz olduğu için değil, daha kalitesizini izliyorum çok rahatlıkla ama Acun'u sevmemek için kendimce sebeplerim var. (Bu da "fare dağa küsmüş ve dağın haberi olmamış" durumu) Beyin de havuz problemi gibi geliyor bana, doluyorsa bir yandan musluğu açıp boşaltmayınca taşıyor bunalıp. Banu Alkan filmi dinlemişliğim var, saçma şeylere gevrek gevrek gülen bir insanım; kime laf edebilirim Acun izledi diye. Acun programların formatlarındaki ortak noktalar ve Acun'un kendisi benim için bir ürün tipini, bir ideolojiyi temsil ediyor ve bu ideolojiden hoşlanmıyorum. Derdim izleyenlerle değil, Acun'la doğrudan. Gün içindeki konuşmalarının çoğunu bu programların oluşturduğu insanlar var, bu nedenle de bu kanalın daha verimli kullanılabileceğini düşünüyorum.

Ama beynim hassas, güldürüklü bir şeyler izleyince formatı yiyip rahatlıyor; hakkaten sistem ayarlarının kendine gelmesi zaman alabiliyor.
  • aychovsky  (10.02.16 22:43:58 ~ 22:46:07)