TOEFL sonucu elektronik gönderme

Hocamlar merhabalar,
29 ocakta TOEFL'a girdim sonuçlar az önce açıklandı.Finlandiya'da bir okula başvurucam ama 10 şubat deadline gözüküyor.Hardcopy sonuçlarım ellerine muhtemelen 10 şubattan sonra ulaşır.Elektronik olarak resmi bir şekilde sonucumu görme şansı var mı karşı tarafın ? Deneyimli arkadaşlar bir el atarsa çok memnun olurum.

ets'nin sitesinden pdf olarak indirip yollayabilirsiniz. daha sonra orijinal belgeyi elden verirsiniz. bunu kabul ederler bence.

  • bohr atom modeli  (04.02.16 23:35:57)
hocam okul electronic equivalent istiyor.ETS nin sayfasından da bu şekilde bi seçenek göremedim.Ayrıca şu an bende indir seçeneğide yok score details altında.

  • matthiasthescarred  (05.02.16 00:46:18)
ETS'nin "Send my exam result" tırıvırısı vardı ya ?

www.ets.org
  • psychedelic dreaming  (05.02.16 00:50:27)
hocam o zaten postayla yollama.Estimated delivery 12 şubat gözüküyor deadline 10 şubat.Benim demek istediğim posta ulaşana kadar karşı üniversite bir şekilde benim skoruma bakabiliyor mu? böyle bir hizmet var mı ?

  • matthiasthescarred  (05.02.16 00:53:31)
TOEFL ne boktan bir iştir yahu! Mis gibi PTE varken.. Hm..

Sitesinde şu not var:
"For online orders, scores are mailed 3–5 business days after your request is received."

Online olarak yollayabileceklerini yazıyorlar ?
Müşteri hizmetleriyle görüşüp, sınav sonucunu mail olarak istediğin üniversiteye yollayabilip yollayamayacağını öğrenemiyor musun?
  • psychedelic dreaming  (05.02.16 00:58:34)
Hakikaten çok sıkıntılı bir şey bu TOEFL. 1980'ler teknolojisiyle çalışıyor.Bu arada online orders dediği internetten ödemeli sipariş.Müşteri hizmetlerine de mail attım ordan cevap gelene kadar muhtemelen deadline geçer :D

  • matthiasthescarred  (05.02.16 01:14:42)
View scores kisminda bir iki gun icinde pdf sonuc gozukur. Daha suresi var.

  • fakyoras  (05.02.16 06:07:49)